Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 grudzień 2016

Kamil Bednarek już w niedzielę w Klubie Stara Przepompownia!

Na oknami szaro i zimno, a my chcemy dać Wam trochę pozytywnej i letniej energii jeszcze przed zbliżającymi się świętami! I dlatego już w najbliższą niedzielę zapraszamy na koncert jednego z najbardziej popularnych polskich artystów, człowieka w którego sercu gra muzyka rodem prosto z Jamajki – Panie i Panowie przed Wami Kamil Bednarek wraz z zespołem!

Kamila Bednarka nie trzeba nikomu przedstawiać. Po tym jak podbił serca publiczności, biorąc udział w telewizyjnym programie „Mam Talent”, na stałe znalazł miejsce wśród najbardziej popularnych wokalistów w kraju. Pochodzący z Brzegu artysta swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku (wraz z zespołem jako Star Guard Muffin). W 2009 roku ukazał się minialbum grupy pt. „Ziemia Obiecana”. Następnie ukazał się kolejny album – „Szanuj”. Ta płyta bardzo szybko podbiła listy przebojów i pokryła się multiplatyną.

Kolejne produkcje Kamila Bednarka to płyta „Jestem…” z roku 2012, która zyskała status diamentowej! W 2015 ukazała się kolejna produkcja twórcy zatytułowana „Oddycham”. Jeśli o muzykę reggae w Polsce ten dorobek budzi prawdziwy podziw, a ilość fanów Kamila Bednarka stale rośnie!

Artysta w trakcie swojej kariery osiągnął wiele sukcesów. Od wygrywania z zespołem wszelakich przeglądów muzycznych, przez zyskanie sympatii odbiorców udziałem w „Mam Talent”, aż po zgarnięcie wielu statuetek w branżowych plebiscytach. Koncerty Kamila Bednarka to spora dawka pozytywnej energii ze sceny obok której nie da się przejść obojętnie. Jeśli chcecie być częścią tego pełnego miłości i dobrych wibracji wydarzenia to nie może zabraknąć Was w niedzielę w Klubie Stara Przepompownia!

Niedziela, 18 grudnia 2016
Start: 20:00
Rozpoczęcie koncertu: 22:00
Po koncercie afterparty

Bilety:

Normalny: 40/45ZŁ (dla osób, które mają ukończone 18 lat, lub dla osób od 16 roku życia wyłącznie pod opieką opiekuna)

Klub Stara Przepompownia

Ostrów Wielkopolski, Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia