Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 grudzień 2019

Kamil Bednarek w Starej Przepompowni! | Koncertowa jesień w Pompie

Odpalamy kolejny koncert! Tym razem na naszej scenie zamelduje się wulkan energii, jeden z najbardziej popularnych i lubianych wokalistów Polsce. Człowiek, który przeniesie nas w cieplejsze rejony i zabierze w muzyczną podróż pełną wrażeń. Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta… przed Wami Kamil Bednarek! Koncert gwiazdy już w najbliższy czwartek. Miło nam poinformować, że po raz kolejny mamy SOLD OUT, a więc bawimy się przy komplecie publiczności!

Koncertowa jesień w Pompie powoli dobiega końca – w końcu idzie do nas kalendarzowa zima. Zanim jednak pożegnamy się z serią wybitnych koncertów, to czas na jeszcze kilka wyjątkowych występów. Jeden z nich już w najbliższy czwartek. Do Ostrowa Wielkopolskiego powraca Kamil Bednarek, który zagra u nas w ramach trasy koncertowej Back to the Past.

Kamil wraz ze swoim zespołem wystąpią w Klubie Stara Przepompownia już po raz trzeci. Najlepszą rekomendacją jest kolejny SOLD OUT, który pokazuje że występy artysty w wyjątkowej scenerii naszego klubu to idealny pomysł na spędzenie czasu. Fani Kamila Bednarka z pewnością doskonale pamiętają jego wcześniejsze występy. W jego imieniu możemy zapewnić – po raz kolejny szykuje się energetyczne show!!!

Wielka kariera Bednarka rozpoczęła się od udziału w programie „Mam Talent”. Już wcześniej jednak występował on ze swoim składem – Star Guard Muffin. Muzyk zachwycił publiczność jako reprezentant nurtu reggae, choć z czasem do jamajskich rytmów dołączyły kolejne inspiracje, które pozwoliły poszerzyć grono fanów artysty. Dziś ma on na swoim koncie trzy solowe płyty. Wydane w 2012 roku „Jestem…”, w 2015 „Oddycham” oraz w 2017 „Talizman”. Największe przeboje z tych krążków z pewnością wybrzmią podczas czwartkowego występu!

My już nie możemy się doczekać. Szczęśliwcy, którzy mają bilety na ten występ z pewnością mają podobne odczucia. Będzie się działo!

Timetable:

Otwarcie klubu – 20:00

Start koncertu – 21:30 (maksymalne opóźnienie to 20 min)

Czwartek, 12. Grudnia 2019

Bilety: SOLD OUT

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl