Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 styczeń 2018

Kamil Bednarek wraca do Starej Przepompowni!

Kiedy po raz pierwszy zaprosiliśmy Kamila Bednarka do Klubu Stara Przepompownia wiedzieliśmy, że koncert będzie udany. Wyprzedane bilety, energia, dobra zabawa – to wszystko było obecne podczas występu artysty na naszej scenie. Decyzja o tym by Kamil zagrał u nas w przyszłości była zatem oczywista! Już w najbliższy czwartek Klub Stara Przepompownia znów daje Wam szanse na udział w świetnym koncertowym wydarzeniu. Kamil Bednarek w ramach trasy promującej album „Talizman” wystąpi po raz kolejny w Ostrowie!

Już teraz możemy ogłosić, że będzie to kolejny koncert ze świetną frekwencją – bowiem od początku wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, a w kasie zostały pojedyncze sztuki wejściówek. Podobnie jak podczas pierwszej wizyty w Starej Przepompowni możecie zatem być pewni, że Kamil Bednarek niesiony waszą energią da z siebie 200%.

Wokalista odwiedzi nas w ramach trasy koncertowej, ze swoim albumem „Talizman”. Wydana 1 grudnia 2017 roku już pokryła się złotem, a 12 premierowych kompozycji zabiera Was w muzyczną podróż pełną różnorodnej stylistyki i pozytywnej tematyki. „Talizman” jest piątą produkcją Kamila Bednarka i jego zespołu. Płytę promują single: Talizman, Poczuj luz, Get Up oraz Jak długo jeszcze. Z pewnością podczas czwartkowego koncertu nie zabraknie tych, a także wielu innych kawałków znanych i lubianych przez wszystkich fanów twórcy.

Kamil Bednarek popularność zdobył po udziale w programie Mam Talent! Jego charakterystyczny głos i reggaeowe inspiracje zyskały szybko aprobatę wielu fanów. Kamil z powodzeniem występował podczas koncertów klubowych i plenerowych, sprzedał tysiące płyt i stworzył wiele niezapomnianych kompozycji. Jego debiutancki album „Jestem…” z 2012 roku osiągnął status Diamentowej Płyty! Zgarniał nagrody m.in. od MTV, festiwalu TOPtrendy czy podczas gal Eska Music Awards.

Jesteście gotowi na niezapomniane wrażenia? Startujemy w czwartek o 20:00!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia