Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 kwiecień 2019

KAMP! na piątek

Pierwszy poświąteczny weekend rozpoczynamy od koncertu. Do Klubu Stara Przepompownia wybiera się grupa KAMP! Electro popowa formacja wywodząca się z Łodzi. Zespół ma wielu fanów w Polsce i nie tylko, a jeśli jesteście fanami dobrego brzmienia na żywo z elektroniką w roli głównej, to z pewnością nie może Was zabraknąć. Wpadajcie do nas już w najbliższy piątek, a po koncercie oczywiście zapraszamy na after party!

KAMP! w Ostrowie zagra materiał ze swojej ostatniej – wydanej w 2018 roku – płyty Dare. Nie zabraknie także starszych nagrań, jednak to Dare będzie główną osią występu. Ten krążek na nowo zdefiniował występy na żywo zespołu. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć grupy na tej trasie, ten powinien koniecznie to nadrobić.

Wydany we wrześniu minionego roku Dare okazał się jedną z najciekawszych elektronicznych płyt 2018 roku, potwierdzając wyjątkową pozycję KAMP! na polskiej scenie muzycznej. Od blisko dekady to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć, kontakt z fani podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów.

W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu KAMP!. Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu. Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase’owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Trio cały czas stawia na nowatorskie brzmienia inspirowane synth popem z wpływami nowej fali z lat 80 ubiegłego wieku. Ta wybuchowa mieszanka świetnie sprawdza się podczas występów na żywo czego będziecie mogli doświadczyć w piątek. Otwieramy o godzinie 20:00.

Po koncercie oczywiście bawimy się dalej!

Bilety możecie kupić on-line: TUTAJ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia