Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 listopad 2019

Kat & Roman Kostrzewski | Koncertowa jesień w Pompie

Przygotujcie się mocne granie! W niedzielę na scenie Klubu Stara Przepompownia pojawi się grupa nie biorąca jeńców. Mocne brzmienie, konkretne dźwięki… Kat & Roman Kostrzewski pobudzą Was na zakończenie tygodnia swoimi trash metalowymi wykonami. Ten koncert to kolejna odsłona naszej koncertowej jesieni, która jak sami widzicie ma różnorodne oblicza. To niedzielne będzie zapewne najmocniejszym w tym sezonie.

Zespół Kat & Roman Kostrzewski powstał w 2004 roku z inicjatywy wokalisty – Romana Kostrzewskiego oraz perkusisty – Ireneusza Lotha. Obecny skład grupy to:

  • Roman Kostrzewski – wokal
  • Krzysztof Pistelok – gitara
  • Jacek Hiro – gitara
  • Michał Laksa – bas
  • Jacek Nowak – perkusja

Do Ostrowa Wielkopolskiego grupa przyjedzie w ramach trasy koncertowej „Popiór” promującej album pod tym samym tytułem, który na rynku wydawniczym ukazał się 1. marca tego roku. W programie oczywiście również starsze kawałki kapeli – a to wszystko podane w najlepszym stylu na żywo.

Klub Stara Przepompownia to miejsce pełne różnorodności – nie raz mogliście odwiedzić nas na tanecznych imprezach w rytmach house, latino czy party mix. Na naszej scenie pojawiały się gwiazdy popu, rapu, jazzu czy rocka. Tym razem stawiamy na mocne brzmienie trash metalu bo wiemy, że na takie imprezy i koncerty również czekacie! Do zobaczenia w niedzielę!

Wejściówki możecie kupić ON-LINE

Niedziela, 24. listopada 2019

Otwarcie klubu: 20:00

Start Koncertu: 21:00*

*możliwe opóźnienia max 30 min

Bilety:

50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia