Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 styczeń 2020

Katarzyna Piasecka w programie „Karma wraca”

Wiemy, że na to czekaliście! Kolejny stand up szykuje się w Klubie Stara Przepompownia. Z komediowym wieczorem wracamy już w poniedziałek, a na naszej scenie ponownie zaprezentuje się Katarzyna Piasecka. Nowy program, nowe historie – ale jak zawsze solidna porcja humoru. Jesteście na to gotowi?

Katarzyna Piasecka to jedna z tych kobiet które ucierają nosa tym, którzy myślą że stand up jest domeną męskiej części populacji. Jedna z najbardziej popularnych artystek komediowych tym razem na swojej trasie ponownie zatrzyma się w Ostrowie Wielkopolskim gdzie zaprezentuje program pt. „Karma wraca”. Jeśli macie ochotę na humor, energię, solidną porcję ostrych – a często gorzkich – przemyśleń to nie może Was zabraknąć. Będzie śmiesznie i tego możecie być pewni. Co jeszcze się wydarzy? O tym musicie przekonać się sami.

Na supporcie ze swoim materiałem wystąpi Janusz Pietruszka. I w tym przypadku także musicie szykować się na sporą dawkę śmiechu, a także niekonwencjonalnego podejścia do żartu. Na ten występ również nie warto się spóźnić.

Po raz kolejny w ogromną radością stwierdzamy, że trafiliśmy z pomysłem tego wydarzenia. Bilety są już teraz WYPRZEDANE. Komu udało się je zdobyć, temu gratulujemy. Pozostałych zapraszamy na kolejne wieczory stand up w Klubie Stara Przepompownia, bo w najbliższym czasie znów zagoszczą u nas wyjątkowi komicy.

Nadchodzące programy:

  • 20. stycznia – Katarzyna Piasecka „Karma wraca” | SOLD OUT
  • 18. lutego – Brudzewski, Kutek, Minkiewicz |  BILETY
  • 25. marca – Błażej Krajewski „Komedia pomyłek” |BILETY

Zapraszamy na wszystkie wydarzenia i widzimy się już w poniedziałek!

Poniedziałek, 20. stycznia 2020

Start: 20:00

Bilety: SOLD OUT

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl