Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 wrzesień 2016

Klub Stara Przepompownia zaprasza na galę Octagon NO MERCY i muzyczne after party

Najbliższa sobota to kolejne ciekawe wydarzenie w Ostrowie Wielkopolskim. I nie mogło nas przy nim zabraknąć. Tym razem Stara Przepompownia będzie nie tylko miejscem pełnym muzycznych ale i sportowych wrażeń… Miło nam, zaprosić wszystkich na galę mieszanych sportów walki Octagon NO MERCY. Zanim jednak gala się odbędzie – już w piątek, w Klubie Stara Przepompownia ważenie i prezentacja zawodników przed sobotnimi pojedynkami. Początek ceremonii w naszym klubie o 18:30.

Święto dla wielbicieli mieszanych sportów walki w Ostrowie Wlkp. rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:30, w hali sportowej Gimnazjum nr 4 przy ul. Krotoszyńskiej. W karcie głównej 10 zawodowych pojedynków w formułach MMA oraz K1. Dodatkowo na otwarcie jedna walka bokserska. Emocji nie zabraknie.

Na początek zmierzą się ze sobą reprezentant Ostrowa – Szymon “Sajmon Gi” Gajewski oraz Kamil Kłopocki. Ich pojedynek bokserski w kategorii do 64 kg potrwa cztery dwuminutowe rundy. Następnie kibice będą mogli podziwiać starcie zawodniczek w formule K1 do 52 kg. W octagonie naprzeciwko siebie staną Nicola Kaczmarek oraz Izabela Krawczyk. Ponadto na gali swoje pojedynki stoczą m.in. reprezentujący Respect Team – Michał Grzesiak czy zawodnicy RIO Grappling Club Ostrów Wielkopolski – Jacek Jędraszczyk oraz Rafał Mitek.

A tak prezentuje się pełna karta sobotniej gali:

Boks 64kg.:
Szymon Gajewski
Kamil Kłopocki

K1 52kg.:
Nicola Kaczmarek
Izabela Krawczyk

K1 77kg.:
Pawlak Robert
Jakub Śmigielski

K1 81 kg.:
Vasyl Harych
Wądołowski Sebastian

MMA 84kg.:
Szymon Christ
Arkadiusz Maziakowski

K1 100+kg.:
Dawid Drzewiecki

MMA 70kg.:
Łukasz Mielczarski
Rafał Pilch

K1 95kg.:
Michał Grzesiak
Krzysztof Podemski

MMA 84kg.:
Mateusz Kędzierski

K1 86kg.:
Jacek Jędraszczyk
Sajewicz Patryk

MMA 84kg.:
Rafał Mitek
Konrad Chałko

Po gali wszystkich kibiców i miłośników dobrej zabawy zapraszamy na after party w Klubie Stara Przepompownia. Będzie możliwość spotkania z zawodnikami, a także okazja do wspólnego świętowania. Na sobotniej imprezie m.in. koncert grupy Divines, a także wyjątkowy klimat na parkiecie pod rytmy które specjalnie na tę noc przygotują Loverdozed i Eleminictromal.