Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 luty 2018

Klub Stara Przepompownia zaprasza…

W najbliższym czasie przygotowaliśmy dla Was wiele różnorodnych i niezwykle ciekawych wydarzeń w naszym klubie. Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy na dwie taneczne imprezy oraz koncert. Jak zwykle będzie się działo naprawdę sporo, a już teraz możecie przeczytać co takiego szykujemy dla Was, byście przyjemnie spędzili najbliższy weekend. Macie już zakreślone w kalendarzu nasze imprezy?

PIĄTEK – Dance Party vol. 4

Na początek weekendu zapraszamy na parkiet. Kolejny raz będziemy odpalali Dance Party, a gospodarzami wieczoru będzie duet rezydentów Starej Przepompowni – Pan Musza i DJ kRis. Nie zabraknie największych hitów z minionych kilkunastu lat. Zagramy również solidną dawkę najgorętszych kawałków z ostatnich miesięcy i tygodni, które bujają imprezami w klubach. To świetna okazja na imprezowe rozpoczęcie weekendu.

Start: 21.00

Bilety: 10/20 PLN

SOBOTA – Rytual CARNIVAL

Karnawałowa propozycja od Klubu Stara Przepompownia. Wszyscy świętują ostatki – i chociaż my gramy dla Was cały czas – to również przygotowaliśmy z tej okazji coś wyjątkowego. Szamańska ekipa Rytual tym razem zabierze wszystkich w wyjątkowe miejsca w najbliższą sobotę. Mistrzem ceremonii, który poprowadzi nas przez cały event, będzie DJ W. Ponadto na scenie pojawią się jego towarzysze broni – Mass, Dylan QR i Wlodee. Za wizualizacje odpowiada niezawodny VJ Kiddlucky. Nie zabraknie muzyki house, tech-house oraz techno.

Start: 21.00

Bilety: 20/30 PLN

NIEDZIELA – Krzemiński Reunion Project

Na zakończenie tygodnia jazzowa propozycja. Tym razem na naszej scenie Piotr Krzemiński z zaproszonymi przez siebie muzykami, w ramach koncertu pod nazwą Krzemiński Reunion Project. Poza liderem projektu pojawią się również: Michał Borowski, Dariusz Petera, Andrzej Zielak i Karol Domański. Solidna dawka jazzu w niedzielny wieczór. Zapraszamy serdecznie.

Start: 20.00

Bilety: 30/40 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia