Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 marzec 2017

Kolejny minął weekend… z bonusem ;)

Za nami kolejne szalone imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem przeżyliśmy piątek z klubowym zacięciem, sobotnie urodziny pełne niespodzianek i niedzielę w rockowym rytmie… Na deser przedłużyliśmy imprezowanie o wtorkowy Stand Up! Działo się naprawdę sporo, a kilka słów o tym co się działo przeczytacie poniżej – mamy nadzieję, że macie tyle samo wspomnieć po ostatnich imprezach co my! Było gorąco!

W piątek bawiliśmy się podczas Swee, które nakręcił dla Was neeVald. Wiedzieliśmy, że warto było na niego czekać – spora dawka przyjemnego, klubowego vibu przelała się przez Klub Stara Przepompownia na rozpoczęcie weekendu. Było miło, sympatycznie i z uśmiechem. Właśnie tak bawimy się podczas cyklu imprez Swee w naszym klubie. Następnym razem koniecznie wpadajcie nas odwiedzić. Na tych imprezach zawsze dzieje się sporo pozytywnych rzeczy!

W sobotę świętowaliśmy urodziny. Konkretnie 5. Urodziny wytwórni Osterdam Records. Zaprzyjaźniona z naszym klubem ekipa już nie raz nakręcała imprezy w Starej Przepompowni – tym razem bawili się wszyscy związani z Osterdam Records. Artyści, przyjaciele i fani mogli spędzić ten wieczór przy muzyce, toastach za zdrowie Osterdamu oraz oczywiście przy urodzinowym torcie! Było naprawdę konkretne party – zagrali DJe, przedpremierowo mogliście zobaczyć i wysłuchać projektu Osterdam Family, a główną gwiazdą była ekipa TNBC! Konkretna dawka porządnej muzyki. Cóż więcej dodać? Pozostaje życzyć ekipie Osterdam Records kolejnych, równie udanych rocznic!

W niedzielę zakończyliśmy tydzień na rockowo! Nad Klubem Stara Przepompownia uniósł się duch Jimiego Hendrixa, a my w rytm jego hitów bawiliśmy się w przez cały wieczór. Było bardzo miło, a fani gitarowego grania po raz kolejny mieli swoje święto w Starej Przepompowni – co ostatnio zdarza się dość często, a to dopiero początek!

Bonusem po tym niezwykle intensywnym, imprezowym weekendzie był wtorkowy Stand Up z gwiazdą polskiej sceny – Abelardem Gizą! Pełna sala, bilety wyprzedane już na dobre kilka dni przed tym wydarzeniem i nowy program Abelarda. Mieliśmy odpocząć po ciężkim weekendzie, a tu znów jesteśmy wyczerpani od śmiechu! Nie musicie się jednak martwić – mamy dla Was kolejne bomby na najbliższe dni! Bądźcie z nami na bieżąco!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia