Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 marzec 2017

Koncertowa zabawa w Starej Przepompowni!

Minął kolejny weekend, za nami kolejne imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem przez trzy dni nie zabrakło rock and rollowego zacięcia i gitarowych rytmów! Piątek, sobota i niedziela były dniami koncertowego szaleństwa w naszym imprezowym domu. Jak widać – muzyka klubowa czy hip-hop mają mocnego konkurenta wśród gości Starej Przepompowni. Ostatnie dni pokazały kto jeszcze potrafi dać prawdziwy ogień na scenie i pod nią!

Wszystko zaczęło się od piątkowego spotkania z Tomaszem Karolakiem i zespołem Pączki W Tłuszczu. Popularny aktor, jak mogliśmy się po raz kolejny przekonać, ma w sobie sporo rockowego ducha i wraz z kolegami dał prawdziwe show! Jak widać powroty do Klubu Stara Przepompownia cieszą się waszym zainteresowaniem. Tak było w przypadku zespołu XXANAXX, tak było również gdy grał O.S.T.R. Koncert grupy Pączki W Tłuszczu kontynuuje ten trend. Chcielibyście by ktoś jeszcze powrócił na scenę w naszym klubie? Piątkowe party było ukłonem w stronę płci pięknej i drugim elementem Dnia Kobiet ze Starą Przepompownią. Jednak kto był, ten może potwierdzić – dobrze bawili się wszyscy bez względu na płeć.

Nie inaczej było w sobotę. Ostrowska formacja, ostrowska widownia i 20-lecie na scenie! Tak wyglądał koncert grupy OK.NO, która zrobiła furorę na scenie Klubu Stara Przepompownia. Jest nam bardzo miło, że to właśnie u nas w tym roku zagrali muzycy z tego zespołu. Dla wielu osób OK.NO to prawdziwa legenda ostrowskich koncertów – teraz część tej pięknej muzycznej historii zapisała się również na scenie i parkiecie Starej Przepompowni. Dobrze wiemy, że sobotnią noc wspominać będziemy jeszcze bardzo długo!

Na zakończenie tygodnia wcale nie mieliśmy zamiaru zwalniać. Tym razem odwiedził nas zespół Let The Boy Decide. Pochodzący z Ostrzeszowa artyści podtrzymali trwający cały weekend trend i uraczyli nas mocnych graniem w niedzielny wieczór. Jak więc widać lokalni artyści również są w Klubie Stara Przepompownia bardzo mile widziani.

W najbliższą niedzielę również nisko ukłonimy się wielbicielom rockowego grania…

Hendrix Project tribute to Jimi Hendrix!

A zanim rockowe emocje…

W piątek zapraszamy na imprezę Swee. Zagra neeVald.

Z kolei w sobotę 5. Urodziny Osterdam Records!

Czekamy na Was!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia