Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 czerwiec 2020

Kończymy czerwiec w Klubie Stara Przepompownia!

Czas na ostatni weekend czerwca w Klubie Stara Przepompownia. Wracamy do sporej różnorodności. Będzie więc koncert na żywo, będzie klubowe uderzenie pod dobrze znanym hasłem – Rytual, a na zwieńczenie tygodnia zapraszamy na winylową giełdę dla muzycznych freaków. Czujemy, że idą lepsze czasy. Chcemy by takie one były i zapraszamy Was do wspólnej zabawy! #BędzieDobrze

PIĄTEK, 26. CZERWCA – BOSSCY NA ROZPOCZĘCIE WAKACJI

Być może w tym roku nie odczuwamy tego aż tak bardzo… ale w weekend rozpoczynają się wakacje! Z tej okazji mamy dla Was rockową petardę, czyli koncert zespołu Bosscy. Popularny w naszym regionie Rock Cover Band zaprasza na swoje show – i musicie wiedzieć jedno – tylu hitów podczas jednej imprezy nie spotkacie w żadnym innym miejscu!

Oczywiście na początek wakacji szykujemy sporo atrakcji na barze. Będziemy mieli dla was ulubione drinki i zimne napoje. Wszystko z myślą o „nowym otwarciu”! Bawmy się dobrze i bezpiecznie, a wszystko wróci do normy!

  • Start: 20:00
  • Początek koncertu: 21:30
  • Bilety: 25 / 35 PLN

SOBOTA, 27. CZERWCA – RYTUAL / DR HIGH & ASCA

W sobotę wracamy do jednego z naszych sztandarowych projektów. Po pewnej przerwie – z powodów wszystkim znanych – odpalamy Rytual! Będzie więc prawdziwa gratka dla wielbicieli klubowych rytmów techno i tech-house. Połączenie enigmatyczne i energetyczne. Poprowadzi to równie wyjątkowy duet, który możecie już kojarzyć z naszych imprez. DJ Asca oraz Dr High.

Będzie to kolejna impreza w ramach naszej Sceny Letniej. Trzymamy kciuki za pogodę, liczymy na wasze imprezowe nastroje i lecimy na wakacje wspólnie z naszym Rytualem.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

NIEDZIELA, 28. CZERWCA – GIEŁDA WINYLOWA

Koniec tygodnia, a więc niedziela, to kolejna Giełda Winylowa. Będziecie mogli wyszukać najlepsze perełki – nie tylko na czarnej płycie. Jak zwykle sporo dobrej muzyki, dużo miłośników audiofilskich zajawek i przy okazji szansa na przyjemne spędzenie popołudnia.

Będziecie mogli spróbować smakowitości z restauracji Trzy Światy. Będziecie mogli również spróbować smacznych i orzeźwiających drinków. Brzmi to jak wyśmienity plan na leniwą niedzielę, a wszystko przy wszystkich zasadach rygoru sanitarnego.

  • Start: 15:00
  • Wstęp: FREE

Czekamy na Was!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl