Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 styczeń 2020

Kończymy styczeń z Mesajah!

W najbliższy piątek na scenie Klubu Stara Przepompownia wystąpi Mesajah. Jeden z najbardziej popularnych artystów reggae w Polsce. Autor tekstów, wokalista, muzyk i kompozytor wyznaczył zupełnie nową jakość w tym nurcie muzycznym, a teraz będziecie mogli przekonać się jak jego pozytywny przekaz brzmi na żywo! Zapraszamy na koncertowe zakończenie miesiąca.

Manuel Rengifo Diaz – bo tak właśnie nazywa się Mesajah – obecny jest na polskiej scenie muzycznej od 2003 roku. Wspólnie z Paxonem oraz Yanazem tworzył grupę Natural Dread Killaz. W 2008 roku Mesajah wydał swój debiutancki album solowy pt. „Ludzie Prości”. Do tej pory wydał cztery solowe, autorskie płyty – ostatnia z nich miała swoją premierę w 2016 roku. We wrześniu ubiegłego roku ukazał się nowy klip Mesajah do singla pt. „Zapach lasu”.

Gwiazda piątkowego koncertu może pochwalić się występami na najważniejszych polskich festiwalach reggae w tym: One Love Sound, Ostróda Reggae Festival, Regałowisko i wiele innych. Występował również na jednej scenie z gwiazdami światowego formatu – co pokazuje jak ważnym i docenianym w branży twórcą jest Manuel Rengifo Diaz.

Przed Mesajah wystąpi również support – duet który możecie kojarzyć również ze wspólnych występów z nim. Mowa o duecie I Grades, będącego na scenie chórkiem Mesajah.

Po koncercie nie rozchodzimy się do domów, tylko dalej kontynuujemy zabawę! Proponujemy Wam afterparty w klubowym stylu. Będzie sporo dobrej muzyki i solidna porcja imprezowego szaleństwa. Z kim widzimy się już w najbliższy piątek?

Timetable:

  • Otwarcie drzwi – 21:00
  • Support – 21:30
  • Mesajah – 22:00
  • Afterparty – 23:30

(możliwe opóźnienie ok. 20 min)

Kup bilety ON-LINE

Piątek, 31. stycznia 2020

Start: 21:00

Bilety:

40 PLN – przedsprzedaż

50 PLN- w dniu koncertu

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia