Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 kwiecień 2017

Koniec żartów… czas na party!

Jak zapewne większość z Was zdążyła już zauważyć sobota wcale nie była ostatnim imprezowym dniem w historii Klubu Stara Przepompownia. Żarty, żartami – przyszedł czas na kolejny tydzień pełen wrażeń. Co już za nami, a co dopiero przed? Sprawdzajcie i bądźcie z nami na bieżąco bo będzie się działo!

Zaczniemy jednak od kilku słów podsumowania minionego weekendu. W piątek Klub Stara Przepompownia odwiedził zespół Acid Drinkers. Było mocno, głośno i gorąco, nie tylko z powodu pięknej pogody. Kwasożłopy udowodniły, że lata mogą sobie mijać ale oni nadal są w rewelacyjnej formie. Kilka pokoleń fanów w Starej Przepompowni rewelacyjnie bawiło się podczas tego koncertu. Baliśmy się czy nasze zabytkowe mury to wytrzymają – ale skoro wytrzymały koncert Acid Drinkers, to już nic nie jest nam straszne! Możecie być pewni, że jeszcze nie raz przygotujemy dla Was kawał potężnego grania!

W sobotę bawiliśmy się na Prima Aprilisowym Party. Rezydenci, goście, świetna publiczność. Jedno jest pewne – to, że potraficie świetnie się bawić w Klubie Stara Przepompownia z pewnością żartem nie jest! Dziękujemy i zapraszamy po więcej imprezowym wrażeń!!!

Ale dość już o tym co za nami… Od jutra kolejna dawka imprezowych i kulturalnych propozycji w Klubie Stara Przepompownia:

*CZWARTEK

Gabriela Michalak Fotografia – wernisaż

Start: 19:00

Wejście: FREE

*PIĄTEK

Agressiva 69 i Accomplice Affair – koncert

Start: 20:00

Bilety w przedsprzedaży: 20 normalny / 25 VIP

*SOBOTA

Prywatka vol. 3 – impreza

Start: 20:00

Bilety: 15 normalny / 20 VIP / do 22:00 LADIES wejście FREE

*NIEDZIELA

Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet  – koncert

Start: 18:00

Bilety w przedsprzedaży: 50 normalny / 60 VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia