Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 wrzesień 2019

Król w Starej Przepompowni!

Rozpoczęła się kalendarzowa jesień a u nas oznacza to koncertowy sezon! Na jego otwarcie w Klubie Stara Przepompownia pojawi się Król. Artysta wyjątkowy odwiedzi Ostrów Wielkopolski w ramach Trasy Nieumiarkowania. Najbliższy czas u nas to również totalny brak umiaru jeśli idzie o koncerty – szykujemy dla Was dużo, jakościowo i z przytupem. Najbliższy piątek z pewnością wysoko zawiesi poprzeczkę, dlatego już teraz serdecznie Was zapraszamy.

Błażej Król – jednoosobowa instytucja muzyczna. Muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Współtworzył takie projekty jak alternatywny Kawałek Kulki, czy duet UL/KR. Chociaż próżno szukać go w najbardziej mainstreamowych mediach to z pewnością jego popularność stale rośnie. Król ma zresztą na swoim koncie prestiżową nagrodę „Mateusza Trójki” i nominowany był m.in. do Fryderyków. To pokazuje, że artysta doceniany jest przez branże i doskonale odnajduje się na rodzimym rynku muzycznym.

W skład koncertowej formacji Król wchodzą – poza Błażejem Królem – Iwona Król, Thomas Fietz oraz Jan Migdal. Grupa gościła na najważniejszych polskich imprezach muzycznych z Męskim Graniem czy Open’er Festivalem na czele. Ich koncerty to solidna dawka dobrego brzmienia, wyjątkowych aranżacji oraz nietuzinkowej energii scenicznej. Dlatego też warto odwiedzić już w najbliższy piątek Klub Stara Przepompownia by na własne oczy zobaczyć co Król i spółka dla Was przygotowali.

Po koncertowej części wieczoru zapraszamy na muzyczne afterparty. Gospodarzem nocy będzie rezydent Klubu Stara Przepompownia – Pan Muszka. Możecie spodziewać się różnorodnego miksu tanecznych kawałków, które idealnie nadają się na piątkową imprezę. My już teraz nie możemy się doczekać!

Piątek, 27. Września 2019

Otwarcie: 21:00

Koncert: 22:00

Afterparty: 23:30

Bilety:

I Pula – 35 PLN

II Pula – 45 PLN

Afterparty – 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia