Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 styczeń 2018

Królewska Prywatka nadchodzi!

Pierwszy imprezowy weekend w tym roku zwieńczymy taneczną balangą. Mówi się, że każdy jest królem we własnym domu… nasz dom – Klub Stara Przepompownia – ma wielu władców, którzy raz po raz zmieniają się na tronie, by władać muzycznie nad parkietem i tłumem imprezowiczów. Tym razem władców konkretnego rytmu będzie aż trzech. I to wszystko na dziewiątej edycji szalonej Prywatki!

Królestwo Klubu Stara Przepompownia zaprasza na wielką domówkę, a konkretnie Prywatkę – szalony miks hitów wybrzmi po raz dziewiąty. Blisko już do wielkiego jubileuszu jednego z Waszych ulubionych tematycznych wydarzeń. Jednak póki co będziemy bawić się jak na prywatkowiczów przystało – mocno, intensywnie i z uśmiechem przez całą noc! Jeśli byliście już na poprzednich Prywatkach, to dobrze wiecie jak świetnie będziemy się bawić. Z kolei tych, którzy do tej pory nie trafili na nasz cykl, zapraszamy jeszcze goręcej! Musicie sprawdzić jak potrafimy rozkręcić imprezy!!! Nie zabraknie największych hitów z lat młodzieńczych, będę zarówno popowe evergreeny jak i rockowe klasyki. Od topowych kawałków z list przebojów lat 80 czy 90, po szalejących obecnie na szczytach popularności artystów.

Królewska trójka, która będzie czuwała nad dobrą zabawą, to nasi – dobrze Wam już znani – rezydenci:

*DJ Czapa – władcy czarnych rytmów, mocnego bassu i nocnego życia w regionie. Jego śmiałe rządy prowadzone były na niejednej imprezie, koncercie czy melanżu. Zawsze otoczony tłumem poddanych z najróżniejszych gatunków muzycznych. Od popu po rap, od rocka po elektro – król imprezowej różnorodności w najlepszym wydaniu.

*Pan Muszka – szalony DJ, który nie jedno ma imię. Potrafi poskromić niesforne partie dźwięku i stworzyć z nich prawdziwe muzyczne pałace. Imprezy sygnowane jego ksywką są gwarancją dobrej zabawy, świetnej muzyk i pozytywnej energii. Z pewnością zaskoczy Was swoimi setami, a także nie pozwoli stać w miejscu podczas tanecznej Prywatki.

*DJ kRis – jego królestwem są gorące rymy Latino, taneczne hity i pozytywna energia. Za panowania DJ kRisa w Klubie Stara Przepompownia zawsze panuje imprezowy dobrobyt drinkami i świetną muzyką płynący. Tym razem nie będzie inaczej! Już teraz szykujcie się na to, że parkiet będzie rozgrzany do czerwoności podczas jego wyczynów.

Królewska obsada czeka na gości – startujemy w sobotę o godzinie 21:00!!!

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia