Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 maj 2017

KSW 39: Colosseum – oglądaj w Klubie Stara Przepompownia!

Zapraszamy wszystkich fanów mieszanych sportów walki na transmisję gali KSW 39: Colosseum w Klubie Stara Przepompownia. To jedno z największych, sportowych wydarzeń tego roku, które odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wy będziecie mogli obejrzeć całą galę wspólnie z nami w Klubie Stara Przepompownia. Emocji z pewnością nie zabraknie, a po gali odpalamy muzyczne after party!

Konfrontacja Sztuk Walki to największa polska federacja MMA. W jej szeregach walczyli i walczą jedni z najpopularniejszych polskich fighterów. Kolejna odsłona wydarzenia wyniesie polskie MMA na jeszcze wyższy poziom. Po raz pierwszy gala zorganizowana zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie! Kibice już zacierają ręce, bowiem fight card tego wydarzenia wygląda bardzo obiecująco.

……………………………………

Główną walką wieczoru będzie starcie mistrzów federacji KSW. Naprzeciwko siebie staną Mamed Khalidow oraz Borys Mańkowski. Obaj zawodnicy to prawdziwe gwiazdy tej organizacji. Ich walki przyciągają tłumy fanów, a teraz staną naprzeciwko siebie by dać kibicom odpowiedź na pytanie – kto jest prawdziwym mistrzem!

Podczas gali dojdzie także do walki byłych strongmanów. Zaprawiony w bojach MMA – Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem. Starcie w kategorii wagowej do 120 kg zapowiada się również bardzo emocjonująco.

W walce o pas wagi ciężkiej zmierzą się ze sobą – obrońca tytułu Fernando Rodrigues Jr. oraz charyzmatyczny Marcin Różalski. Popularny „Różal” zrobi wszystko by pas wrócił w polskie ręce. 30-letni Brazylijczyk tytuł odebrał Karolowi Bedorfowi. Czy Marcin Różalski da radę pomścić COCO? Będziemy trzymać kciuki!

Kolejne starcie podczas KSW 39 od dawna budzi wiele emocji i kontrowersji. Po raz kolejny do klatki KSW wejdzie raper Popek, a naprzeciwko niego stanie Robert „Hardcorowy Koksu” Burneika. Kto będzie górą podczas freak fight na 39 edycji KSW? Czy któryś z zawodników zaskoczy publiczność i rywala? Przekonamy się w sobotę.

W kategorii półciężkiej o pas powalczą: obrońca tytułu Tomasz Narkun oraz pretendent Marcin Wójcik. To kolejna walka, która z pewnością dostarczy wielu emocji. W końcu starcia o mistrzowskie pasy to nie przelewki.

Podczas KSW 39, po przerwie ponownie zawalczy Łukasz „Juras” Jurkowski. Jego rywalem będzie znany fanom sportów walki – Rameau Thierry Sokoudjou. Były zawodnik m.in. federacji PRIDE i UFC sprawdzi formę legendy polskich mieszanych sportów walki. Fani z pewnością będą trzymać kciuki za Jurasa, który będzie chciał udowodnić, że nadal potrafi dać dobrą walkę.

Kolejnym starciem o pas będzie walka Mateusza Gamrota z Brytyjczykiem Normanem Parke. Czy tytuł w wadze lekkiej zostanie w rękach zawodnika ANKOS MMA? Być może gość z wysp brytyjskich wybije Polakowi z głowy mistrzowski pas? O tym wszystkich przekonamy się podczas KSW 39.

Kibice zobaczą również starcie Michała Kity i Michała Andryszaka. To kolejna walka w kategorii ciężkiej. Rywalem Michała Kity miał być były mistrz KSW w tej kategorii – Karol Bedorf, jednak z tego pojedynku wykluczyła go kontuzja. Mimo to, emocji nie powinno zabraknąć. Każdy z zawodników będzie miał coś do udowodnienia. I gala na Stadionie Narodowym będzie do tego najlepszym miejscem.

Federacja KSW zadbała o to, by każde starcie było walką o wielkie cele. Dlatego kolejnym pojedynkiem, podczas którego gra będzie toczyła się o pas mistrzowski, jest starcie w wadze piórkowej – Marcin Wrzosek, będzie bronił tytułu w rywalizacji z Kleberem Koike Erbstem.

W limicie wagowym do 84 kilogramów zmierzą się ze sobą Damian Janikowski oraz reprezentant USA – Julio Gerrardo Gallegos. Debiutanci na galach KSW będą chcieli udowodnić, że nie znaleźli się na tej gali z przypadku.

O pas powalczą także zawodniczki w kategorii muszej. Będzie to pierwszej starcie o pas federacji KSW w tym limicie wagowym. Naprzeciwko siebie staną – reprezentantka Brazylii, Ariane Lipski oraz reprezentantka Rumunii, Diana Belbita.

……………………………………

Powroty, walki mistrzów, starcia o pasy – ta gala przejdzie do historii MMA!!! Oglądajcie ją razem z nami!

Po transmisji after party w housowych klimatach.

27 Maja 2017
START 19:00
Bilety:
Normalny 10 PLN
VIP 50 PLN (od 21 roku życia)
(Bilet VIP to dostęp do strefy VIP na antresoli z cateringiem przez całą noc – ilość biletów ograniczona)
(Bilety nie są równoznaczne z rezerwacją stolika. Rezerwacji stolika dokonujemy osobno na podanych poniżej stronach)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia
Tel. 600 583 353