Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 wrzesień 2017

Kto chętny na imprezę? Weekendowy rozkład jazdy!

Witamy serdecznie wszystkich klubowiczów. Jak co weekend znów mamy dla Was torbę pełną imprezowych prezentów. Do świąt jeszcze kawałek, ale na upominki od nas możecie liczyć co tydzień. Wiecie już co i kiedy dla Was planujemy? Kilka propozycji „do przodu” możecie sprawdzić w zakładce KALENDARZ WYDARZEŃ, a póki co przedstawiamy plan na najbliższy weekend. Będzie się działo 😉

Piątek – Wielkie Otrzęsiny Ostrowa by Royal Events

W piątek zapraszamy młodszą część imprezowej społeczności. Ostrów nie będzie gorszy od Wrocławia, Poznania czy Warszawy… i też będzie miał swoje otrzęsiny! Z tej okazji ekipa Royal Events zaprasza wszystkich uczniów szkół średnich, na niezapomniane party. Będzie dobra muzyka i wiele innych atrakcji oraz niespodzianek. Będziecie mogli poznać się lepiej, wspólnie pobawić, a może zawrzeć zupełnie nowe znajomości? Młodzieżowa impreza skierowana do młodzieży. Jednak jeśli czujecie się – tak po prostu – młodzi duchem, to nic nie stoi na przeszkodzie byście bawili się razem z nami.

Sobota – Latino Fever vol. 6

Kiedy kolejne Latino? Kiedy znów gorące rytmy? Takich pytań dostajemy wiele, a z odpowiedzią przyjdziemy w sobotę. Po raz kolejny nasz rezydent – DJ kRis – zaprasza wszystkich na drinki z palemką, kubańskie pląsy i przede wszystkim sporą dawkę klimatycznej, latynoskiej muzyki! Jak zwykle nie zabraknie pokazów tanecznych, a także wspólnego szaleństwa na parkiecie. Jeden z Waszych ulubionych cykli imprezowych nie zwalnia tempa. Mamy nadzieję, że stali bywalcy dopiszą po raz kolejny, a jeśli ktoś jeszcze nie był – wpadajcie i sprawdźcie dlaczego Latino Fever nazywamy najgorętszą imprezą w Klubie Stara Przepompownia. Startujemy od 21:00.

Niedziela – Jam Session & Open Mic Night vol. 5

Skoro już o cyklicznych wydarzeniach mowa, to po raz piąty zapraszamy również na wieczór dedykowany wszystkim muzykom. Bierzcie instrumenty i wpadajcie zaprezentować swoje umiejętności na naszej scenie. Zaproście znajomych z którymi gracie, albo poznajcie kogoś w Starej Przepompowni podczas wspólnego jamowania. Bez napinki, bez stresu – na pełnym luzie i z miłością do muzyki. Oddajemy scenę w Wasze ręce. Co z tym zrobicie? Zależy tylko i wyłącznie od Waszego pomysłu. Właśnie tak zakończymy trwający tydzień z pompą!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia