Wszystko

Prosto z Przepompowni
31 październik 2018

Kto wpada na Prywatkę?

Dawno nie było naszego flagowego cyklu w Klubie Stara Przepompownia. Jednak spokojnie – sąsiedzi nie dali szlabanu na imprezy, chata nie runęła po ostatniej grubej bibie. Naładowaliśmy baterie i wracamy do Was ze zdwojoną siłą. Już w sobotę usłyszycie przekrój ulubionych kawałków w wyjątkowym wydaniu. Zapraszamy na szesnastą odsłonę cyklu Prywatka i kolejną z motywem Pin Up w roli głównej!

Czym jest cykl Prywatka? Najlepszym miejscem do zabawy! Szalony mix hitów – od kawałków z lat 70, przez kultowe lata 80 i 90, po nowsze hity znane z radia i nie tylko. Do tego wyjątkowe evergreeny, które wspominamy od dawna i zupełnie świeże perełki, które trzęsą domówkami i klubami jak imprezowy kraj długi i szeroki. To również wyborny klimat wyniesiony z posiadówek w ulubionych miejscach ze znajomymi. Co jest w tym najlepsze – na Prywatce zawsze jesteście gościem, który ma tylko jedno zadanie. Dobrze się bawić!

Gospodarzami Prywatki jest duet naszych niezastąpionych rezydentów. Pan Muszka oraz DJ kRis starannie przygotowują się na każdą odsłonę, abyście mogli w pełni wyszaleć trudy całego tygodnia podczas weekendowego szaleństwa na parkiecie. Przerwa od tańca na drinka? Nie ma problemu! Gitarowy bar zastawiony od podłogi aż po sufit. Wszystko, zawsze na 100%.

Po raz kolejny naszą Prywatkę odpalamy w klimatach Pin Up. Ten kultowy trend z lat 40 i 50 XX wieku, to idealny sposób na imprezową stylizację. Możecie więc spodziewać się wielu pięknych dziewcząt i wyjątkowych atrakcji, które dobieramy pod kątem tego wydarzenia. Miniona odsłona „pinupowej” Prywatki była strzałem w 10, więc liczymy że kolejna – już szesnasta edycja – również przypadnie Wam do gustu.

Ruszamy już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00!!!

Sobota, 3. Listopada

Bilety:

20 PLN | 30 PLN | 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl