Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 kwiecień 2018

Kwietniowe ostatki… Imprezowy maraton w pełni!

Uchyliliśmy już rąbka tajemnicy na temat imprez, które spotkanie u nas w najbliższy weekend. Jednak Klub Stara Przepompownia, to miejsce w którym czeka Was spooooro dobrych rzeczy z okazji zbliżającej się majówki! Rozpoczynając od najbliższego piątku, a skończywszy na kolejnej sobocie – w dziewięć dni mamy dla Was aż osiem propozycji imprezowych. To prawdziwy maraton tylko dla wytrwałych miłośników najlepszej zabawy. Skoro wiemy już co w piątek i sobotę, to czas przedstawić plan na niedzielę i poniedziałek, czyli ostatnie dni kwietnia wpasowujące się idealnie w majówkowy długi weekend.

NIEDZIELA – 29. Kwietnia – Jam Session

Na zakończenie tygodnia? A może na rozpoczęcie urlopu? W jednym i drugim przypadku warto pojawić się w niedzielę w Klubie Stara Przepompownia. Bierzcie instrumenty i bawcie się razem z nami. Muzyków i wokalistów zapraszamy na scenę – miłośników dobrego brzmienia zapraszamy do baru i dobrej zabawy przy relaksujących drinkach i muzyce. Jam Session/Open mic po raz kolejny już wkracza w nasze progi, a to oznacza że to Wy przejmiecie władzę nad sceną w naszym klubie i będziemy mogli popisać się talentami. Nie macie z kim grać na co dzień? To dobre miejsce by poznać nowych kolegów. Lubicie śpiewać ale zwykłe karaoke już Was znudziło? Idealnie możecie wpasować się rytm proponowany przez jamową kapelę. Odpalamy o 20.

WSTĘP WOLNY!!!

PONIEDZIAŁEK – 30. Kwietnia – Grillowisko z Osterdam Family

Nowy tydzień rozpoczniemy tak, jak przystało na narodową tradycję majówkową – od wspólnego grillowania! Do wspólnej zabawy przy muzyce, piwku i kiełbasce zaprasza Was rodzina Osterdamu, którą za muzycznymi sterami reprezentować będą DJ Ysiu oraz DJ Czapa. Nie zabraknie zatem dobrych czarnych rytmów. Będzie mogli spróbować kilku wyśmienitych smakołyków, a także odprężyć się i pogadać w gronie znajomych. To już druga odsłona naszego Grillowiska z Osterdam Family, a ubiegłoroczna edycja tego projektu okazała się niezwykle udana. W tym roku mamy nadzieję, że uda się to powtórzyć. Zapraszamy zatem na wspólnego grilla. Zaczynamy w poniedziałek o 20.

WSTĘP WOLNY!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia