Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 wrzesień 2018

Laaaaaaatino Fever! 14. edycja cyklu w sobotę!

Czas na prawdziwie słoneczne, roztańczone klimaty. W sobotę odpalamy specjalnie dla wszystkich imprezowiczów kolejną odsłonę naszego gorącego Latino Fever. Możecie spodziewać się samych wyśmienitych rzeczy: taniec, muzyka, zimne drinki i wyjątkowa atmosfera. Połączenie idealne, a zaczniemy już o 21:00. Szykujcie się na konkretne pląsy przez całą noc!

Roztańczone Latino Fever odpalamy już po raz 14! To będzie z pewnością kolejna udana edycja, bo grono fanów latynoskiej fiesty rośnie z każdą kolejną odsłoną naszego stałego cyklu. Wielu wyjątkowych gości specjalnych, do tego solidna porcja nauki kroków do latynoskich tańców. Będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odetchnąć świeżym powietrzem to otworem stoi również letni ogródek, który dzielnie broni się przed końcem lata. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie jak zawsze niezawodny Arek Giel postara się Wam przekazać pozytywnego ducha i nauczyć kilku kroków salsy, które później wykorzystacie podczas zabawy. To propozycja, która trafi w gusta zarówno salsowych żółtodziobów, jak i tych którzy kochają ten taniec od dłuższego czasu i brali udział m.in. w Salsotekach, które cyklicznie odbywają się w Klubie Stara Przepompownia.

Imprezowy rozkład jazdy:
21:00- otwarcie klubu
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl