Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 czerwiec 2019

Latino Fever na upalną sobotę

Na termometrach ponad 30 stopni, z nieba leje się żar – w taką pogodę nie mogło być inaczej! Odpalamy najgorętsze party w Klubie Stara Przepompownia, a mowa oczywiście o kolejnej edycji Latino Fever. To już dwudziesta pierwsza edycja naszego projektu. Widzimy się w sobotę o 21:00.

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 21! Ten wyjątkowy wieczór i noc będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w letnim ogródku Klubu Stara Przepompownia. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel, który po raz kolejny poprowadzi dla Was animacje oraz pokaże Wam tajniki kroków salsy. Tym razem – nieco jeszcze w klimacie Walentynek, a nieco pod trwający karnawał  – Arek przygotował dla Was coś wyjątkowego! Nauka kroku salsy dla Par, a ta rozpocznie się już o godzinie 21:30, a więc lepiej nie spóźnić się na sobotnią imprezę w Klubie Stara Przepompownia.

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
21:30-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – I pula 20 PLN / II pula 30 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl