Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 sierpień 2019

Latino Fever po raz 23! Celebrujmy lato

Wakacje cały czas trwają ale to już połowa sierpnia, a więc niestety bliżej ich końca niż początku. My jednak cieszymy się tym co tu i teraz – i dlatego zapraszamy na kolejną gorącą noc Latino!!! Już po raz 23. odpalamy nasz sztandarowy projekt – Latino Fever. Jeśli macie ochotę na roztańczoną noc, na smaczne drinki i dużą dozę zabawy to świetnie trafiliście. Sobota będzie niezapomniana! Zaczynamy jak zwykle o godzinie 21:00.

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 23! Ten wyjątkowy wieczór i noc będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w letnim ogródku Klubu Stara Przepompownia. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel oraz członkowie Studia Tańca Estrella, którzy po raz kolejny poprowadzą dla Was animacje oraz  zdradzą Wam tajniki kroków salsy. Gorące lato, gorące rytmy – czyż można sobie wyobrazić lepszy czas na spotkanie z takimi rytmami? Szykuje się energetyczna bomba zmysłów!

Gwarantujemy sporo dobrej zabawy i balangę do białego rana. Razem z nami bawcie się w latynoskim stylu póki lato trwa! Do zobaczenia już w sobotę.

Sobota, 17. Sierpnia 2019

Start: 21:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl