Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 listopad 2018

Latino Fever po raz piętnasty!

Czas na prawdziwie słoneczne, roztańczone klimaty. W sobotę odpalamy specjalnie dla wszystkich imprezowiczów kolejną odsłonę naszego gorącego Latino Fever. Możecie spodziewać się samych wyśmienitych rzeczy: taniec, muzyka, zimne drinki i gorąca atmosfera. Połączenie idealne, a zaczniemy już o 21:00. Szykujcie się na konkretne pląsy przez całą noc!

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 15! Ten mały jubileusz będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w Sali Kominkowej lub na naszej antresoli. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Z kolei swoje taneczne umiejętności postara się Wam przekazać Ania Maleszka. To ona poprowadzi taneczno-edukacyjną stronę naszej sobotniej balangi w Klubie Stara Przepompownia. Ania wprowadzi Was w cudowny świat tańców latynoskich i rozgrzeje przed solidną porcją tanecznego szaleństwa, które – mamy taką nadzieję – potrwa przez całą noc!

Rozkład jazdy sobotniego Latino Fever:
21:00- otwarcie klubu
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – 20/30 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl