Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 wrzesień 2019

Latino Fever vol. 24 – u nas temperatura nie spada!

Odczuliście już pierwsze podmuchy jesieni? My niestety także, ale nie zamierzamy tego tak zostawić! Dlatego w sobotę powracamy z najgorętszą imprezą nadchodzącego weekendu. Już po raz 24. odpalamy Latino Fever! Będzie tanecznie, muzycznie i gorrrąco. Zaprasza Was nasz latynoski rezydent DJ kRis, no i tradycyjnie przygotowaliśmy całą paletę dodatkowych atrakcji. Widzimy się od 21:00!

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 24! Ten wyjątkowy wieczór i noc będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w letnim ogródku Klubu Stara Przepompownia, który jeszcze przez chwilę będzie dla Was działał. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel oraz członkowie Studia Tańca Estrella, którzy po raz kolejny poprowadzą dla Was animacje oraz  zdradzą Wam tajniki kroków salsy. To jednak nie koniec! Wyjątkowym gościem specjalnym będzie tym razem Ania Seruga ze szkoły tańca Corazon z Bielska-Białej. Pasjonatka kubańskiej salsy, choreografka i instruktorka tańca. Pełna pozytywnej energii i porywająca swoimi umiejętnościami. Koniecznie musicie zobaczyć ją w akcji, a sami pokochacie (jeszcze bardziej) gorące rytmy latino.

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
22:00-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Sobota, 21. Września 2019

Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 30 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl