Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 listopad 2019

Latino Fever vol. 25 – Latynoska ćwiartka!

Kiedy to zleciało?! Nie sposób uwierzyć, że w najbliższą sobotę już 25. raz odpalimy najgorętsze party w naszym regionie! Latino Fever to cykl mający stałą rzeszę fanów, setki gości wspominających miło taneczne noce i naukę salsy oraz wiele, wiele więcej… Czujemy się naprawdę świetnie, że tak bardzo przypadło Wam do gustu szaleństwo w latynoskim stylu – i obiecujemy go jeszcze sporo! Nasze niepełne ale z pewnością huczne urodziny świętujemy już w tę sobotę. Będzie – jak zwykle – gorrrrąco!

Działo się będzie sporo. Znów zawładnie nami muzyka o latynoskich korzeniach, będzie sporo okazji do tańca i zabawy oraz suto zastawiony gitarowy bar. Kto tym razem zabierze Was w nieco cieplejsze miejsca?

Przez 25 edycji Latino Fever przewinęło się wiele osób – instruktorów, gości, prowadzących warsztaty i animacje. Jednak on jeden od początku aż do dziś staje dzielnie za konsolą i zagrzewa Was do solidnej porcji zabawy. Panie i Panowie muzycznym gospodarzem po raz kolejny będzie niezawodny i zawsze uśmiechnięty rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ kRis!

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel oraz członkowie Studia Tańca Estrella, którzy po raz kolejny poprowadzą dla Was animacje oraz  zdradzą Wam tajniki kroków salsy. Po raz kolejny będzie nauka kroków, będzie lekcja salsy dla par i solidna dawka zabawy podczas free party!!!

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
22:00-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl