Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 styczeń 2020

Latino Fever vol. 26 – powraca latynoski szał!

Pamiętacie o najbardziej gorącym cyklu w tej części klubowego świata? Wracamy już w sobotę z roztańczonym Latino Fever! Odpalamy w karnawałowym stylu – jak zwykle z udziałem gości specjalnych. Będzie sporo zabawy, tańca i latynoskich rytmów. Kto już nie może się doczekać?

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 26! Ten wyjątkowy wieczór i noc będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w zimowej strefie, czyli Sali Kominkowej Klubu Stara Przepompownia. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Czeka na nas sporo dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel oraz członkowie Studia Tańca Estrella, którzy po raz kolejny poprowadzą dla Was animacje oraz  zdradzą Wam tajniki kroków salsy. To jednak nie koniec! Wyjątkowym gościem specjalnym będzie tym razem Ania Ana Kurowska ze szkoły tańca La Clave w Katowicach. To kolejna pasjonatka kubańskiej salsy, choreografka i instruktorka tańca, którą będziemy mieli przyjemność gościć podczas latynoskiej imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Oczywiście jej niesamowite umiejętności zobaczycie na naszej scenie.

Zapraszamy na gorącą sobotę!

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
22:00-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Sobota, 18. Stycznia 2019

Bilety :
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl