Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 luty 2020

Latino Fever vol. 27! Najgorętsza impreza w okolicy

Pytacie, piszecie, prosicie… no i my zaspokajamy Wasze pragnienie gorącego szaleństwa! Już w sobotę odpalamy Latino Fever już po raz 27! Pogodowo do lata jeszcze daleko, wiatr dudni od kilku dni niemiłosiernie – i oby w sobotę przywiał Was do Klubu Stara Przepompownia, by choć na kilka godzin przenieść się w gorący, latynoski klimat. Już nie możemy się doczekać.

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 27! Ten wyjątkowy wieczór i noc będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w Sali Kominkowej Klubu Stara Przepompownia. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel ze Studia Tańca Estrella, który po raz kolejny poprowadzi dla Was animacje oraz  zdradzi tajniki kroków salsy. To jednak nie koniec! Pozostając jeszcze w klimacie piątkowych Walentynek Arek znów zaprasza Was na naukę kroku salsy dla par! Ponadto możecie spodziewać się wielu dodatkowych atrakcji – oczekujcie niespodzianek 😉

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
22:00-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Sobota, 15. lutego 2020

Start: 21:00

Bilety :
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl