Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 sierpień 2018

Latino Fever w wakacyjnym wydaniu! Sobotnia impreza na gorąco!

Czas na prawdziwie słoneczne, roztańczone klimaty. W sobotę odpalamy specjalnie dla wakacyjnych imprezowiczów kolejną odsłonę naszego gorącego Latino Fever. Możecie spodziewać się samych wyśmienitych rzeczy: taniec, muzyka, zimne drinki i gorąca atmosfera. Połączenie idealne, a zaczniemy już o 21:00. Szykujcie się na konkretne pląsy przez całą noc!

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 13! To nie będzie jednak z pewnością liczba nieszczęśliwa, a wręcz przeciwnie. Wielu wyjątkowych gości specjalnych, do tego solidna porcja nauki kroków do latynoskich tańców. Będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odetchnąć świeżym powietrzem to otworem stoi również letni ogródek. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Z kolei swoje taneczne umiejętności postara się Wam przekazać pasjonat, miłośnik i instruktor Salsy kubańskiej – Maciej Tyrpa. Podczas krótkiej lekcji pokaże Wam jak dobrze rozpocząć swoją przygodę z rytami latino. To propozycja, która trafi w gusta zarówno salsowych żółtodziobów, jak i tych którzy kochają ten taniec od dłuższego czasu i brali udział m.in. w Salsotekach, które cyklicznie odbywają się w Klubie Stara Przepompownia. Standardowo też na scenie pojawi się dobrze Wam znany Arek Giel. Jak zawsze pełny energii i pozytywnego nastawienia.

WIDZIMY SIĘ W SOBOTĘ!!!! NIECH ŻYJE LATINO!!!!

Plan wieczoru:

21:00 – otwarcie klubu
22:00-22:20 lekcja kroku salsa
23:00-24:00 animacje free party
00:00-04:00 latino night

Bilety:

Normalne – 15 PLN
VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl