Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 styczeń 2019

Latynoska balanga w zimową sobotę

Po raz siedemnasty zapraszamy wszystkich miłośników rytmów latynoamerykańskich na nasz cykliczny projekt Latino Fever. Kolejna odsłona tego wydarzenia w sobotę, a podczas niej jak zwykle wiele atrakcji. Nie zabraknie nauki kroków, będą wspólne animacje oraz oczywiście latino night, które pozwoli Wam na kilka godzin przenieść się do zdecydowanie cieplejszych rejonów świata. Początek imprezy o 21:00.

Gospodarzem Latino Fever będzie po raz kolejny nasz niezawodny rezydent – DJ kRis. Możecie zatem spodziewać się różnorodnych muzycznych inspiracji osadzonych mocno w latynoskich rytmach. DJ kRis nie raz i nie dwa pokazał, że potrafi podnieść temperaturę imprezy o kilkanaście stopni w górę, co przy obecnej pogodzie jest niezwykle pożądane. Klimaty w jakich będziemy się poruszali to m.in. salsa, bachata, kizomba, funk i wiele więcej… Znajdzie się również miejsce na specjalne, muzyczne niespodzianki.

Oczywiście czym byłby wieczór Latino Fever bez pokazu tanecznych kroków. Po raz kolejny za ten element odpowiedzialny będzie znany z poprzednich imprez, a także praktisu salsowego – Arek Giel. Będzie nauka kroku salsy oraz nauka kroku salsy dla par! Czyli idealny pomysł na karnawałowe zabawy. Arek poprowadzi dla Was również animacje, jak zawsze w rytmie latino. Nie możecie tego przegapić, bo z pewnością będzie gorrrąco.

Plan sobotniej imprezy Latino Fever vol. 17:

21:00- otwarcie klubu
21:30-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl