Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 marzec 2019

Latynoska sobota

Już w sobotę powracamy do Was z cyklem Latino Fever. Będzie to dziewiętnasta odsłona tego muzyczno-tanecznego wydarzenia w Klubie Stara Przepompownia. Nie zabraknie wyjątkowych gości, gorących rytmów i zimnych drinków. Powoli odliczamy już czas do wiosny, a latynoska balanga to najlepszy przedsmak cieplejszej części roku. Z kim się widzimy?

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 19! Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w Sali Kominkowej lub na naszej antresoli. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet. Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel, który po raz kolejny poprowadzi dla Was animacje oraz pokaże Wam tajniki kroków salsy. Tym razem znów Arek przygotował dla Was coś wyjątkowego! Nauka kroku salsy dla Par, a ta rozpocznie się już o godzinie 21:30, a więc lepiej nie spóźnić się na sobotnią imprezę w Klubie Stara Przepompownia.

To jednak nie koniec wrażeń. Latino Fever vol. 19 to również wyjątkowy gość specjalny. Aleksandra Heidi Gajewska – miłośniczka, pasjonatka i propagatorka latynoskich rytmów! Utytułowana i charyzmatyczna tancerka, która tego wieczoru postara się Wam przekazać sporo pozytywnych wibracji.

Nieco wcześniej – przed imprezą – Aleksandra poprowadzi również taneczne warsztaty, o których więcej przeczytacie TUTAJ.

Rozkład nocy:
21:00- otwarcie klubu
21:30-lekcja salsy dla par
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy tańca
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Bilety :
Normalne – I pula 20 PLN / II pula 30 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl