Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 styczeń 2017

Latynoskie rytmy już w sobotę w Starej Przepompowni

Na dworze chłód, śnieg i środek zimy. My natomiast postanowiliśmy porwać Was w miejsce gdzie jest ciepło, świeci słońce i panuje gorąca atmosfera. Po raz drugi odpalamy w Klubie Stara Przepompownia noc latynoskich klimatów – przed Wami Latino Fever! Na parkiecie zagości salsa, rumba, bachata i wiele, wiele więcej…

Całą imprezę nakręci dla wszystkich gości Klubu Stara Przepompownia DJ EL IGORRO – wieloletni propagator i miłośnik kultury oraz muzyki afrokubańskiej. To oznacza jedno – nogi same będą rwać się do tańca! Jeśli nawet nie do końca wiecie jak poruszać się w rytm latynoskich i kubańskich dźwięków, to nie musicie się martwić. W planie na ten wieczór jest m.in. nauka podstawowych tanecznych kroków.

Klub otwieramy o godzinie 20:00. I zaczynamy od rozgrzewki. Wprowadzimy się w dobry muzyczny klimat i odpowiednio nastroimy przy słynnym klubowym, gitarowym barze. Kiedy wszyscy będą już gotowi ruszymy do tańca… Wtedy będzie się działo! O godzinie 22:30 chwila przerwy – wtedy pierwsze tego wieczoru pokazy taneczne. Na przystawkę będzie to salsa, czyli pikantny i gorący rytm rodem z Karaibów, a szczególnie popularny np. na Kubie. Żywiołowa muzyka i pełne ekspresji ruchy rozbudzą Was i nakręcą na dalszą część tej nocy!

Po tym jak parkiet znów porwie wszystkich klubowiczów będziemy mieli dla Was kolejną niespodziankę. Nauka kroku podstawowego salsy oraz rumby. To zaplanowaliśmy na 23:30. Każdy będzie mógł podszkolić swoją technikę, bądź najzwyczajniej w świecie złapać podstawy. Co się stanie jak już się tego nauczymy? Dalsza część wariacji na parkiecie! Po godzinie 00:30 damy Wam ostatni moment wytchnienia – na deser pokaz bachaty, tańca pochodzącego z Dominikany, który również skradnie Wasze serca… Dalej już tylko taneczne szaleństwo do białego rana!!! Dacie radę wytrzymać? Być może uda nam się wspólnie wypędzić zimę i sprowadzić do Klubu Stara Przepompownia nieco wakacyjnego klimatu 😉 Widzimy się już w sobotę.

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 20 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia