Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 lipiec 2019

Latynoskie wakacje w Starej Przepompowni

Lato w pełni a za nami już pierwsza fala upałów. Jeśli ostatnie, nieco bardziej kapryśne pogodowo dni spowodowały, że chcecie przenieść się do ciepłych krajów… to wracamy do Was z najgorętszym cyklem w mieście! Latino Fever już po raz 22. poniesie Klub Stara Przepompownia do wspólnej zabawy. Rozpoczynamy już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00.

Nasze Latino Fever odpalamy już po raz 22! Ten wyjątkowy wieczór i noc będziemy świętowali jak zwykle w pozytywnym stylu. Nie zabraknie nauki kroków tanecznych, będzie też wiele godzin wspólnej zabawy. Dla spragnionych nasi barmani zadbają o orzeźwiające napoje, a jeśli zechcecie odpocząć to zawsze możecie złapać oddech w letnim ogródku Klubu Stara Przepompownia. Wszystko to oddajemy w Wasze ręce podczas tej edycji. Wooooow sporo tego dobrego! Kto będzie nakręcał latino tym razem?

Jak zwykle za muzyczną oprawę wieczoru odpowiadał będzie nasz wyjątkowy, uśmiechnięty rezydent DJ kRis. Gospodarz cyklu Latino Fever, miłośnik różnorodnych muzycznych klimatów. Od pierwszej edycji w selekcji utworów przyświeca mu jedno hasło: ma być dobrze, ma być do tańca! Wiadomo zatem, że nogi same będą rwały się na parkiet.

Na scenie kRisa wspierał będzie Arek Giel, który po raz kolejny poprowadzi dla Was animacje oraz pokaże Wam tajniki kroków salsy. Tym razem – dla spragnionych wakacyjnego salsowania  – Arek przygotował coś wyjątkowego! Po raz kolejny czeka nas nauka kroku salsy dla Par, a ta rozpocznie się już o godzinie 22:00, a więc lepiej nie spóźnić się zbytnio na sobotnią imprezę w Klubie Stara Przepompownia.

Latynoskie time table:
21:00- otwarcie klubu
22:00-lekcja salsy dla par
23:00-23:30- lekcja kroku salsa
24:00-00:30- pokazy tańca
01:00-01:30- animacje free party
01:30-04:00- latino night

Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 30 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl