Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 sierpień 2018

Letnie Disco ponad wszystko!

Wakacje? Impreza? Najlepsza impreza?! W sierpniowy piątek zapraszamy klubowiczów na kolejną odsłonę cyklu PROJEKT DISCO. Przyszła pora na szóstą edycję naszego roztańczonego imprezowego przedsięwzięcia, które porwie Was na parkiet, wykręci ze wszystkich sił i spowoduje, że będziecie chcieli wrócić do zabawy najszybciej jak to możliwe! PROJEKT DISCO – MUZYKA DISCO WSZECHCZASÓW, powraca w najbliższy piątek!

Seria pod szyldem PROJEKT DISCO, to klubowe dziecko naszego rezydenta i promotora imprez DJa kRisa. Możecie znać go m.in. z imprez Latino Fever czy Prywatka. Teraz kRis odpala dla Was kolejną muzyczną propozycję. Podczas imprez PROJEKTU DISCO zabierzemy wszystkich w wyjątkową muzyczną podróż. Kto był na minionych odsłonach, tego zachęcać nie trzeba – dla reszty kilka słów, co takiego znajdziecie podczas piątkowej imprezy…

Możecie spodziewać się klimatów disco z całego świata. Euro disco, disco-dance, eurodance, disco polo i wiele więcej! Mamy zamiar porwać Was do tańca, i pozwolić na odrobinę szaleństwa. Czy można wyobrazić sobie lepszą imprezę do zabawy, niż właśnie w takich rytmach? Gdy emocje będą sięgać zenitu z pewnością nie będziecie chcieli schodzić z parkietu. Jeśli ktoś poszuka jednak chwili wytchnienia to na wysokości zadania jak zwykle stanie nasz gitarowy bar oraz letni ogródek Klubu Stara Przepompownia.

Moc atrakcji gwarantowana, a ruszamy już niedługo więc zapraszajcie znajomych na wspólne szaleństwo!!!

Wakacje #ustarej trwają w najlepsze 😉

Piątek, 17 sierpnia 2018
Start: 21:00

Bilety :
Normalne – 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia