Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 lipiec 2020

Lipcowe wojaże w Starej Przepompowni!

Powoli „odmrażamy kulturę” w Klubie Stara Przepompownia. Cały czas pamiętamy również o Scenie Letniej. Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle ciekawie. Szukacie już planów na przyjemne spędzenie lipcowych wieczorów? Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

PIĄTEK, 24. LIPCA – SWEE PRES. DEEPRULE | DR HIGH | MJ. SAX

W piątek bawimy się w ramach Sceny Letniej na kolejnej odsłonie cyklicznego projektu Swee. Jeśli już zapomnieliście z czym ten projekt się wiąże, to przypominamy! Swee., to przyjemne klubowe brzmienie. Coś przy czym możecie bawić się na parkiecie, ale także po prostu wychillować się popijając drinki i koktajle. Nienachalna acz wciągająca opcja na rozpoczęcie weekendu. Latem, pod chmurkę to musi wyjść doskonale!

Na scenie pojawią się deeprule oraz Dr High, których wspierał będzie wirtuoz saksofonu – MJ. Sax.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 20 PLN

SOBOTA, 25. LIPCA – BACK TO THE 00’S VOL. 13 / SCENA LETNIA – CLASSIC HOUSE

Sobota, dwie sceny, dwie imprezy, solidna porcja muzyki. Tak właśnie bawimy się Klubie Stara Przepompownia! Powracamy z naszą muzyczną podróżą do przeszłości. Już po raz 13 – ale na pewno nie pechowy – ruszamy z Back To The 00’s. Największe hity z początku wieku zaserwuje Wam duet rezydentów DJ Czapa oraz DJ kRis.

Scena Letnia to kolejna gratka dla fanów muzyki house. Dr High, który już w piątek będzie rozkręcał dla Was imprezę, w sobotę powróci z kolejną dawka muzyki. Będzie się działo!

Jeden bilet, dwie imprezy – tak można się bawić w wakacje! Z kim się widzimy?

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

NIEDZIELA, 26. LIPCA – KABARET ŁOWCY.B

Na zakończenie tygodnia przygotowaliśmy dla Was coś do śmiechu. W Starej Przepompowni pojawi się Kabaret Łowcy.B w programie „Jaka to melodia”. Jeśli jesteście fanami abstrakcyjnego humoru, jeśli szukacie dobrej rozrywki na niedzielny wieczór… to chyba nie musimy specjalnie przekonywać, że wizyta w Klubie Stara Przepompownia jest punktem obowiązkowym.

Bilety na to wydarzenie już teraz możecie kupić on-line na portalu kupbilecik.pl. Zapraszamy gorąco!

  • Start: 20:00
  • Bilety: 59 PLN

Przypominamy o stosowaniu się do zasad rygoru sanitarnego. Bawmy się bezpiecznie i bawmy się dobrze! Do zobaczenia na imprezach.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia