Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 maj 2017

Maj kończymy pozytywnie. Czerwiec? Będzie jeszcze lepszy!

Za termometrach coraz wyższe temperatury, a za oknami też słońce wita coraz częściej. W miniony weekend letni ogródek Klubu Stara Przepompownia również zaroił się od gości. Muzyka, ładna pogoda i dużo uśmiechu. Tak będziemy wspominać kończący się już maj w Klubie Stara Przepompownia. Jednak nie da się ukryć – w czerwcu mamy dla Was jeszcze więcej powodów by odwiedzić nasze progi! Wiecie już na jakie imprezy przyjdziecie do Starej Przepompowni?

Zanim jednak o przyszłości – powspominajmy. W czwartek po raz kolejny wróciliśmy do Stand Upowych wieczorów. Tym razem swoimi żartami bawili nas Adam Van Bendler oraz Mateusz Socha. Czwartkowy, przyjemny wieczór rozpoczynał kolejny weekendowy alert w Starej Przepompowni. Oczywiście, alert imprezowy!

W piątek wspólnie ze Scream Music oraz MorE. bawiliśmy się na before party przed imprezą Scream Music Project – Free Open Air 2017, która już w najbliższy weekend odbędzie się w Antoninie. Jak zwykle wielbiciele klubowej zabawy mogli znaleźć u nas sporo dobrych wibracji. Klub Stara Przepompownia przyjął z radością to wydarzenie. I cóż tu dużo mówić – elektroniczne brzmienie w połączeniu z piękną pogodą i wystrojem klubu, są czymś co bardzo lubimy.

Z kolei w sobotę zaprosiliśmy do nas fanów sportów walki. Po imprezach after party gal Octagon No Mercy, przyszedł czas na wspólne delektowanie się sportowymi emocjami w Klubie Stara Przepompownia. Na dużym ekranie mogliście oglądać galę KSW 39: Colosseum. Sporo emocji, sporo dobrych walk, a to wszystko w miłym towarzystwie. Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy – sportowe transmisje zagoszczą jeszcze nie raz w Klubie Stara Przepompownia. Bądźcie czujni!

………………………………………………………………………….

Zamykamy maj i otwieramy czerwiec. I możecie uwierzyć – będzie intensywnie!

Przed nami dwa wielkie eventy, które już teraz budzą ogromne zainteresowanie i napędzają nas do wzmożonego wysiłku. Już 17 czerwca trzeci festiwal miłośników hip-hopu: Rap Made Me Do It! Wśród gwiazd, które wystąpią na naszej scenie są m.in. Afu-ra oraz Kękę. Ponadto podczas tej imprezy, będziecie mogli wziąć udział także w 13th Anniversary Jam Sinior Family! Jedna z najlepszych breakingowych ekip w kraju, pokaże Wam czym jest esencja hip-hopu! Będzie naprawdę konkretnie.

Tydzień później świętować będziemy urodziny Klubu Stara Przepompownia. To będzie naprawdę gorący tydzień! Będą koncerty, imprezy DJskie, wystawa zdjęć z naszych dotychczasowych eventów, występy stand-upowe, grillowanie na ogródku… i dużo, dużo więcej! Śledźcie uważnie nasz fanpage i stronę internetową. Tu pojawiać się będą informacje na temat szczegółów naszych pierwszych urodzin!!!

 

Jednak zanim te dwie bomby – w najbliższy weekend również sporo dobrego. W piątek po raz siódmy odpalamy Night Fever! Szczęśliwa siódemka odbędzie się pod hasłem – Energia Hitów!

Dzień poźniej powróci do nas zespół OK.NO – oni również świętować będą rocznicę. I to okrągłą! 20 lat zespołu OK.NO już w najbliższą sobotę w Klubie Stara Przepompownia!!! Ojj będzie się działo!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia