Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 maj 2019

Majówka w Miami

Majówka w pełni, jest czas by złapać oddech. Najlepszy imprezowy klimat na taki wypoczynek proponuje Wam po raz kolejny Klub Stara Przepompownia. Już w świąteczny piątek – 3. maja – zapraszamy na kolejną odsłonę Miami House Collection, czyli przyjemny muzyczny wieczór w rytmach muzyki house.

Miami House – Collection, to wyjątkowa propozycja skierowana do wszystkich wielbicieli klimatów house. W najbliższy piątek zabieramy Was do jednej z najbardziej wakacyjnych miejscówek na naszej planecie. Miami od zawsze kojarzyło się z dobrą zabawą, świetnym klimatem i pozytywnym vibem. My przenosimy te reguły gry na nasz teren – by móc wspólnie z Wami poczuć się jak na Florydzie. Będzie gorąco, będziemy bawić się w amerykańskim stylu i rozkoszować się trwającym długim weekendem.

Od Virginia Key, przez tętniące życiem Downtown, aż po Coral Way – całe Miami stanie u progu Klubu Stara Przepompownia by celebrować tę noc w rytmach najlepszej muzyki. Specjalnie przygotowany na ten wieczór set mają dla Was nasi gospodarze – Asca oraz McCarpney. Wszyscy miłośnicy klubowego szaleństwa będą mogli poczuć się jak u siebie, a nasi DJe zapewniają, że Miami rozbrzmiewa w ich głowach od kilku dni i w końcu chcą się podzielić z Wami tą energią. Zapowiada się interesująco.

Pamiętajcie, że piątkowa propozycja w Klubie Stara Przepompownia to jeden z elementów naszego „majówkowego” maratonu imprezowego. Przygotowaliśmy dla Was sporo bardzo różnorodnych atrakcji. Zapraszamy Was w piątek od 21:00, a już teraz sprawdźcie nasz imprezowy kalendarz na najbliższe dni – tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Piątek, 03. maja 2019
Start: 21:00
Bilety: 15ZŁ
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia