Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 kwiecień 2018

Majówkowy rozkład jazdy w Starej Przepompowni

Prezentujemy Wam kompletny zestaw propozycji na majówkę, które znajdziecie w Klubie Stara Przepompownia. Znajdziecie tu zarówno koncertowe atrakcje, stałe taneczne cykle, jak i nowości. Sprawdźcie co nas czeka w najbliższych dniach i już rezerwujcie sobie czas na wizytę w Starej Przepompowni – tu bawimy się na całego podczas długiego, majowego weekendu!

Środa – 2. Maja – Projekt Disco vol. 4

Nie ma to jak dobra impreza w środku tygodnia, a jakie klimaty lepiej nadają się do tanecznych wariacji jeśli nie disco? Po raz czwarty zapraszamy Was na nasz wyjątkowy wieczór w klimatach właśnie takich rytmów. Eurodance, disco z całego świata, najlepsze taneczne przeboje – wszystko to znajdziecie w repertuarze imprezy w najbliższą środę, a muzycznie dookoła świata poprowadzi Was rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ kRis. Odpalamy o godzinie 21:00 i bawimy się całą noc!

Bilety: 10/20 PLN

Czwartek – 3. Maja – Party Like’a RockStar Vol. IX 

Przed nami kolejna impreza z cyklu Party Like a Rockstar. Ta seria wpisała się już na stałe do klubowego kalendarza w Starej Przepompowni. Jak zwykle za deckami niezawodny DJ Czapa, który tym razem przeprowadzi Was przez Ostrowskie wspomnienia imprezowe. Gwarantowana mieszanka stylów i lawiny pomysłów – przed Wami dziewięć powodów by wpaść do nas na dziewiątą edycję tej szalonej imprezy!

Bilety: 10/20 PLN

Piątek – 4. Maja – Siema Friday!

Nasze nowe muzyczne dziecko, które zaprezentujemy Wam również podczas majowego weekendu. To kolejna radosna wariacja na temat tanecznego i imprezowego przekroju muzyki. Jeśli hasło party mix nie jest Wam obce, jeśli lubicie dobrą zabawę z uśmiechem na twarzy – to jest to propozycja skrojona właśnie dla takich imprezowiczów jak Wy. Jeśli każdy piątek jest dla Was okazją do świetnej zabawy w doborowym towarzystwie, to już wydzwaniajcie znajomych i szykujcie się na konkretne uderzenie. Zapraszają nasi rezydenci DJ Czapa oraz McCarpney. Start oczywiście o 21:00.

Bilety: 15 PLN

Sobota – 5. Maja – Prywatka vol. 12 Urodziny zespołu Big Cyc!

Na zakończenie tej długiej i bardzo intensywnej majówki proponujemy Wam kolejną Prywatkę! Tym razem edycja wyjątkowa – i to nie tylko ze względu na zakończenie imprezowego maratonu. Podczas dwunastej odsłony Prywatki będziemy świętować 30-lecie dobrze znanego Wam zespołu Big Cyc. Kapela tego samego dnia – wspólnie z kolegami z zespołu Piersi – świętować będzie urodziny podczas majOSTaszków, a potem wpadną do nas na Oficjalne Afterparty. Wieczór poprowadzą rezydencji Starej Przepompowni – Pan Muszka oraz DJ kRis… ale uwierzcie nam na słowo – wielkich niespodzianek podczas tej imprezy nie zabraknie! Start – 21:00.

Bilety: 15/25 PLN

………………………………………….

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia