Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 wrzesień 2017

Mathew Clarck w piątek w Starej Przepompowni!

Czas na kolejną odsłonę imprezowego cyklu Swee. w Klubie Stara Przepompownia. Ta propozycja skierowana jest do wszystkich miłośników housowego brzmienia i dobrych klubowych rytmów. Za każdym razem staramy się, byście mogli usłyszeć sety przygotowane przez konkretnych zawodników, którzy umilą Wam imprezowy czas podczas właśnie tego cyklu. Tym razem nie będzie inaczej.

Już w najbliższy piątek, podczas kolejnej edycji Swee., będziecie mogli bawić się przy muzyce granej dla Was przez rezydenta poznańskich klubów. Promotora, muzyka, DJa. Panie i Panowie – przed Wami Matthew Clarck. Ta postać, to nie przypadkowa osoba na klubowej mapie Polski. Współpracuje z kilkunastoma klubami, promuje wiele imprezowych cykli, a ponadto możecie go usłyszeć w radiowych audycjach. Człowiek-instytucja jeśli chodzi o prawdziwie klubowe, imprezowe podejście do sprawy. Matthew Clarck był m.in. jednym z oficjalnych DJów podczas Mistrzostw Europy 2012, był ambasadorem takich marek jak NIXON czy URBANEARS, a także współtworzył projekt Łowcy z marką Jagermeister. To zaledwie część jego bogatego CV imprezowego. Artysta pracuje teraz nad swoim pierwszym wydawnictwem, równocześnie organizując cykl imprez BACKROOM oraz rozkręcając najlepsze klubowe balangi. Teraz o jego umiejętnościach będziecie mogli przekonać się w Klubie Stara Przepompownia!

>>SPRAWDŹCIE JAKIE GORĄCE HITY SERWUJE MATTHEW CLARCK<<

Ponadto na imprezie zagra również DJ BRH, który także szykuje dla Was kawał dobrej muzyki.

Pamiętamy także, że zbliża się rok akademicki. Część studentów przechodzi kampanię wrześniową, a inni już odliczają dni do ruszenia w kolejny rok imprez… to znaczy nauki 😉 Specjalnie dla Was drodzy studenci mamy HAPPY HOUR!!! DO 22:30 ZA OKAZANIEM WAŻNEJ LEGITYMACJI WPADACIE DO NAS ZA FREE!!!

BILETY: 10ZŁ | VIP 20ZŁ
Otwarcie klubu: 21:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia