Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 listopad 2019

Mazolewski / Porter – Philosophia Tour 2019 | Koncertowa jesień w Pompie

W piątek na naszej scenie pojawi się duet wyjątkowy. Dwóch artystów pełną gębą, którzy w swojej karierze stworzyli już multum projektów, spektakularnych utworów i zagrali niezliczoną ilość koncertów. Przed nami Wojtek Mazolewski i John Porter w ramach trasy koncertowej Philosophia Tour 2019. Fanów dobrej muzyki nie może zabraknąć!

Dżentelmeni i rockmani o jazzowym zacięciu w jednym. Muzycy, twórcy i wizjonerzy – z pewnością te słowa nie będą przesadą by przedstawić duet Mazolewski / Porter. Właśnie oni wystąpią już w najbliższy piątek w Klubie Stara Przepompownia. Pierwsze muzyczne spotkanie obu Panów miało miejsce przy okazji prac na solowym albumem Wojtka Mazolewskiego „Chaos pełen idei”. Od tego czasu było niemal pewne, że stworzą coś razem. I w końcu wielbiciele talentu Portera i Mazolewskiego mogą odpalać szampany! Ten projekt ma szansę stać się najważniejszym, muzycznym wydarzeniem tego roku. I teraz wszyscy fani mogą na żywo usłyszeć ich nagrania w Klubie Stara Przepompownia.

Płyta „Philosophia” czyli wspólne dzieło Mazolewskiego, Portera oraz Piotra „Rubensa” Rubika i Tomka „Harrego” Wadowskiego to 14 kompozycji. Od dnia premiery album zbiera ciepłe recenzje nie tylko wśród fanów liderów składu – ale również pośród krytyków i tych, którzy do tej pory jedynie sporadycznie sięgali po twórczość wspomnianych artystów. Kto był już w Starej Przepompowni na wcześniejszych występach Wojtka Mazolewskiego (m.in. z Johnem Porterem gościnnie), ten z pewnością wie że płyta – nawet najlepsza – jest tylko pewną częścią całego show jakiego możemy spodziewać się podczas występu live.

To oznacza, że w piątek znów wypłyniemy na szerokie wody muzycznej wirtuozerii i będziemy mieli szansę na jedyną w swoim rodzaju dźwiękową ucztę. Jeśli jeszcze nie macie biletów na ten koncert, to już teraz możecie je kupić ON-LINE.

Timetable:

21:00 – otwarcie klubu

22:00 – planowany start koncertu

23:30 – afterparty

Zapraszamy na spotkanie na szczycie muzycznych wrażeń!

Piątek, 8. Listopada 2019

Start: 21:00

Bilety :
I pula – 65zł
II pula – 70zł
VIP – 99zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl