Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 wrzesień 2017

Melanż is coming… Nowości w Starej Przepompowni!

Niczym bohaterowie pewnego popularnego serialu, my również wciąż stajemy przed nowymi wyzwaniami. I tam gdzie coś się kończy – tam również coś nowego się zaczyna. W miniony weekend pożegnaliśmy się – i to w wybornym stylu – z ekipą Avangarda. Bawiliśmy się także – równie udanie – podczas drugiej odsłony cyklu City Vibes > Rytm Miasta. I chociaż wcześniej przyszło nam przełknąć gorzką pigułkę podczas meczu Dania vs Polska, to już w poniedziałek kolejne emocje sportowe były bardziej pozytywne. Co nowego zmierza do Klubu Stara Przepompownia? Sprawdźcie sami!

Avangarda – Last Episode, to było idealne zamknięcie dwóch lat działalności na polu muzyki elektronicznej. Nam niezmiernie miło, że w tym czasie kilkukrotnie avangardowa ekipa zagościła w naszych progach. Zostawiliście tu sporo energii i miłości do muzyki. Teraz czas na nowe wyzwania – i z tego miejsca życzymy powodzenia twórcom tej muzycznej rodziny, a fanów elektroniki zapraszamy na kolejne propozycje w klimatach house, deep house i techno. Obiecujemy – postaramy się o godną kontynuację!

Nie zamykamy natomiast cyklu City Vibes > Rytm Miasta. Ta imprezowa propozycja – pod  czujnym nadzorem naszego rezydenta Czapy – będzie miała jeszcze okazję zagościć w Klubie Stara Przepompownia. Miejski vibe, pozytywne brzmienie. Właśnie, o to chodzi!

Z kolei dla wszystkich kibiców mamy kolejne dobre wiadomości! Był już żużel, były mecze piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej, a już wkrótce sportu będzie o wiele, wiele więcej… Klub Stara Przepompownia zaprasza do wyjątkowej strefy kibica na Sali Kominkowej!!! Tu będziecie mogli oglądać najważniejsze sportowe wydarzenia. Obok meczów Reprezentacji Polski, znajdzie się również miejsce na transmisje sezonu 2017/2018 piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Postaramy się także, o danie Wam możliwości wspólnego oglądania innych, najważniejszych sportowych rozgrywek. Dajcie znać, na co macie ochotę!

Już w ten piątek rozpoczynamy nowy muzyczny cykl DISCO!!! Muzyka disco wszechczasów, ze wszystkich zakątków świata, to nasze najnowsze dziecko, nad którego oprawą czuwał będzie kolejny rezydent naszego klubu – DJ kRis! Znajdziecie tu polskie i zagraniczne hity. Dobrze znane z wielu udanych imprez. Będą stare hity i nowe przeboje. To wszystko znajdziecie właśnie podczas cyklu DISCO. Wpadajcie sprawdzić już w piątek!

Z kolei sobota to kolejne 90’s Party z DJem Dylanem. Tym razem edycja specjalna – after party po Lowdaily, które również aktywnie wspierała nasza załoga. Będzie się działo!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia