Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 kwiecień 2017

Mija kwiecień, nadciąga maj – cały czas gramy z Pompą!

Czas na tradycyjny już przegląd ubiegłotygodniowych wydarzeń, a także wprowadzenie do tego co przed nami. I tak zaczynamy od wspominania czwartkowego Take Me To The Moon, piątkowej nocy przebojów na piątym już Night Fever, jak również sobotniego koncertu Wojtka Mazolewskiego.

W czwartek na scenie w Klubie Stara Przepompownia zagrali dla Was – Alexander de Roy, Mati oraz Mario Grand. Ten wyjątkowy trance’owy, progresywny wieczór był miłym wprowadzeniem do weekendowego szaleństwa w murach klubu.

Na piątek przygotowaliśmy kolejną odsłonę cyklu Night Fever. Skoro był to piątek, to i odsłona była piąta. No i oczywiście na piątkę! Jak zwykle cała gama wielkich przebojów – bo to właśnie zapowiadaliśmy przed imprezą. Cykl Night Fever to mieszanka największych hitów muzyki rozrywkowej. Od przebojów z minionych lat, po obecnie modne i popularne trendy. Zawsze w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze. Wkrótce spotkamy się na kolejnej, szóstej już edycji właśnie tego cyklu imprez. Poprzeczka zawieszona jest naprawdę wysoko. Damy radę bawić się na szóstkę?

Sobota była trzecim spotkaniem z Wojtkiem Mazolewskim. Tym razem jazzman przyjechał do Klubu Stara Przepompownia w ramach trasy promującej album „Chaos pełen idei”. Gościnnie, poza muzykami ze swojego zespołu, Wojtek zaprosił również Johna Portera oraz Vienia. Mieszanina styli, konkretna muzyka i zróżnicowany repertuar. To wszystko sprawiło, że ten koncert musiał się udać! Publiczność w Starej Przepompowni kolejny raz świetnie przyjęła Wojtka Mazolewskiego, a on odwdzięczył się znakomitym spektaklem. Chyba każdy potwierdzi, że było warto być razem z nami!

………………………………..

Wkrótce rozpoczynamy imprezowy, majówkowy maraton!

Jego start w najbliższy, jeszcze kwietniowy, weekend. Będzie muzyka i kino – to w piątek podczas Movies & Music GOODNIGHT

Piątek, 28 kwietnia, start: 20:00

Bilety: 10/15 PLN

Kolejna odsłona to propozycja dla wielbicieli słodkości i elektronicznego brzmienia – na scenie w Klubie Stara Przepompownia zagrają Cukierki

Sobota, 29 kwietnia, start: 20:00

Bilety: 20/25 PLN

Jest też propozycja dla wszystkich fanów twista i rock&roll’a. Niedziela w Starej Przepompowni uruchamia wasze ciała i porywa do tańca z Elvisem i innymi królami rock&roll’a.

Niedziela, 30 kwietnia, start: 20:00

Bilety: 15/20 PLN

Będzie także coś dla wielbicieli lat 90. Po raz kolejny odpalamy 90’s Party by Dylan, tym razem w zupełnie nowym stylu!

Wtorek, 2 maja, start: 20:00

Bilety: 15/20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia