Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 październik 2019

Mikromusic Acoustic Trio | Koncertowa jesień w Pompie

Nasi niedzielni goście to trio wyjątkowe. Ich muzykę określić można jako art pop a w melodyjnych utworach słychać inspiracje folkowe, jazzowe, rockowe czy elektroniczne. Wszystko podane w sposób przystępny a przy tym ze smakiem. Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński i Robert Szydło – bo to właśnie oni stoją za nazwą Mikromusic Acoustic Trio – zapraszają Was na muzyczną przygodę.

Kolejny tydzień zakończymy w koncertowym wydaniu. Tym razem do Klubu Stara Przepompownia przyjedzie Mikromusic Acoustic Trio. Jeśli szukacie ciekawej opcji na spędzenie niedzielnego wieczoru, to wizyta u nas z pewnością jest dobrym pomysłem. Przyjemne brzmienie, miła atmosfera – naładowanie baterii na kolejne dni macie jak w banku!

Artyści są częścią większej formacji o nazwie… Mikromusic. Zespół został założony w 2002 roku we Wrocławiu. W pełnym składzie wydali już sześć albumów, które zostały ciepło przyjęte przez publiczność oraz krytyków i dziennikarzy muzycznych. Zarówno debiutanckie „Mikromusic” jak i ostatni album „Tak mi się nie chce” znajdowały się na listach najchętniej kupowanych płyt w Polsce.

O sporym sukcesie formacji może świadczyć dwukrotna nominacja do Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta roku. Jednak to wypełnione sale koncertowe, obecność na najważniejszych festiwalach w kraju i szereg zagranicznych występów oddają w pełni potencjał Mikromusic. W Klubie Stara Przepompownia grupę zobaczycie w nieco bardziej kameralnej, spokojniejszej – choć pełnej emocji – odsłonie. W ramach projektu Acoustic Trio usłyszycie w wyjątkowym wydaniu i aranżacji produkcje znane dotąd w płytowych wersjach.

Bilety on-line możecie kupić TUTAJ

Niedziela, 20. Października 2019

Start: 19:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl