Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 marzec 2017

Mocne uderzenie już za nami!

W miniony weekend mogliście bawić się razem z ekipą Klubu Stara Przepompownia na kolejnej odsłonie cyklu Night Fever wspólnie z rezydentami naszego klubu oraz na after party po gali Octagon No Mercy Runda Druga. To były dwie wybuchowe imprezy, na których nie brakowało dobrej muzyki i uśmiechu. Jak zwykle pokazaliście jak można się bawić na najwyższych obrotach przez całą noc!

Czwarta odsłona imprezowania z rezydentami Klubu Stara Przepompownia to była kolejna muzyczna mieszanka klimatów. Nie zabrakło tanecznych hitów, które znacie z rozgłośni radiowych. Były również perełki wyłuskane dla Was przez naszą DJską ekipę. Takich imprez chcemy więcej! Wiemy, że Wy również macie ochotę bawić się z nami przy takich mieszankach dlatego zapewniamy – to nie ostatnia propozycja nocnej gorączki z Klubu Stara Przepompownia. Bądźcie z nami na bieżąco i wypatrujcie kolejnych tanecznych wieczorów.

W sobotę bawiliśmy się po gali Octagon No Mercy Runda Druga. Podobnie jak po pierwszej gali mieszanych sportów walki, organizowanej przez Octagon, tak i tym razem after party odbyło się w Klubie Stara Przepompownia. Zawodnicy dali z siebie wszystko podczas walk w ringu – my z kolei daliśmy z siebie wszystko przy organizacji klubowej części tego sportowo-muzycznego święta. Grali dla Was rezydenci naszego klubu, a także niezawodna ekipa Osterdam Records z projektem DŻUMA na czele. Taneczna zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Działo się naprawdę sporo!

W tym tygodniu również nie zwalniamy tempa, a w centrum naszego zainteresowania będą Panie.

………………………………………………………………………………..

Z okazji dnia kobiet dwie specjalne propozycje z Klubu Stara Przepompownia w tym tygodniu:

W środę zapraszamy na Salsotekę! Pierwsza odsłona tanecznego przedsięwzięcia w naszym klubie to propozycja dla wszystkich Pań ale również ich partnerów. Początek w Dzień Kobiet o godzinie 20:00. Wstęp jest wolny!

W piątek zapraszamy na drugie odwiedziny Tomasza Karolaka i zespołu Pączki W Tłuszczu. To również koncert dedykowany płci pięknej ale i tym razem Panowie także są mile widziani. Drzwi klubu otwieramy o 20:00.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia