Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 październik 2018

MorE. – kolejna odsłona cyklu

W sobotę zapraszamy Was na kolejny odcinek serialu MorE. czyli jednej z najciekawszych imprez w tej części kraju. Głębokie rytmy, dobre brzmienie i starannie wyselekcjonowany zestaw artystów. Po raz kolejny szykujemy dla Was noc pełną niezapomnianych doznań, a jak zwykle zaskoczymy również niespodziankami. Jesteście już gotowi na sobotę?

Jak zwykle będziemy orbitować wokół najlepszej elektroniki. Nie zabraknie zatem klimatu house, g-house, deep house, bass house, drum’n’bass i ich pochodnych. Zalejemy Klub Stara Przepompownia solidną dawką energii. Kto stęsknił się już za porządnym fruwaniem w ekipą MorE. ten koniecznie musi już rezerwować sobotnią noc na wizytę #ustarej.

Tym razem na naszej scenie swoje role w sposób mistrzowski odegrają:

>>>DJ Czapa wspólnie z Dr Pussy w muzycznym pojedynku. Ich zestaw pełen będzie różnorodnych rytmów, energetycznych dźwięków i pasji. Ten duet od pewnego czasu szlifuje wspólne występy i wchodzi w nich na coraz wyższy poziom elektronicznego wtajemniczenia. Propozycja tylko dla prawdziwych fanów dobrej muzyki.

>>> Dr High w jednej ze swoich tysięcy odsłon. Od wielu lat działający aktywnie na scenie klubowej, czujący się dobrze w wielu różnorodnych gatunkach muzycznych. Tym razem zaserwuje Wam to co lubi najbardziej. Porządną dawkę klubowych brzmień, które poznaliście już dobrze na imprezach Rytual, Avangarda czy minionych odsłonach projektu MorE.

>>> Reofstar w najbardziej wykręconym muzycznie secie tej sobotniej nocy. Mocny i klimatyczny drum & bass set w jego wykonaniu wyrzuci z butów każdego. To będzie prawdziwa petarda podłożona pod muzyczną stronę sobotniej nocy w Klubie Stara Przepompownia.

>>> VJ Kiddlucky z kolei zadba o stronę wizualną tego całego przedsięwzięcia. W końcu muzyka i obraz idą ze sobą ramie w ramię i dobrze o tym wiemy. Dlatego po raz kolejny oddaliśmy w jego ręce władzę nad wszelaką stroną budzącą zmysły wzroku. Czasem warto więc mieć oczy otwarte i chłonąć co dzieje się dookoła.

We need MorE.

Sobota, 20 października, 21:00

Bilety:

20 PLN | 30 PLN | 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl