Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 październik 2019

Mrozu „Aura” | Koncertowa jesień w Pompie

Czas na kolejną odsłonę naszej koncertowej jesieni. W piątek wpadnie do nas Mrozu – jeden z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia. Twórca hitów „Miliony Monet” czy „Jak Nie My To Kto” odwiedzi nas by promować swój najnowszy album pt. „Aura”. Nie zabraknie więc premierowych kompozycji, jak i największych przebojów z poprzednich płyt. Wszystko w najlepszej jakości, bo Mrozu to prawdziwa koncertowa petarda! Widzimy się już w piątek, otwarcie klubu o 20:00.

Mrozu jest muzycznym fenomenem – potrafi połączyć popowe granie z efektowną stylówą czarnych rytmów. Wszystko ze smakiem i w dobrej jakości. Jego najnowsza płyta jest piątym albumem twórcy, który zadebiutował w 2009 roku. Po 10 latach na pierwszych miejscach list przebojów śmiało można stwierdzić – Mrozu to jedna z najgorętszych ksyw na rodzimej scenie muzycznej.

Łukasz Mróz to nie tylko wokalista, ale także producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Jego soulowe zacięcie spowodowało, że został doceniony nie tylko przez szeroką publiczność ale także przez krytyków. Jego najnowszy album zatytułowany „Aura” to 11 premierowych kompozycji z takimi numerami jak „Napad” czy tytułowy utwór na czele. Jak zwykle Mrozu porywa przebojowością i dojrzałością swoich kompozycji. Jak to brzmi na żywo? Tak jak zawsze, a więc bardzo dobrze!

O tym jak bardzo fani doceniają tego artystę niech świadczy fakt, że możemy z ogromną radością ogłosić iż piątkowy koncert w Klubie Stara Przepompownia to kolejny SOLD OUT! Zatem nasz pomysł by ściągnąć Mroza w nasze skromne progi okazał się strzałem w dziesiątkę. Już nie możemy się doczekać tego występu!

Po koncercie zapraszamy oczywiście na muzyczne afterparty. Za konsolą stanie McCarpney.

Piątek, 18. Października 2019

Otwarcie drzwi: 20:00

Start koncertu: 22:00

Afterparty: 23:30

Bilety: SOLD OUT (zapraszamy na after)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl