Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 czerwiec 2018

Mundialowe emocje w Starej Przepompowni

Rozpoczynamy Mundial 2018! Przez najbliższy miesiąc oczy całego piłkarskiego świata będą zwrócone w kierunku Rosji i odbywających się tam piłkarskich Mistrzostw Świata. Wiemy, że wśród bywalców Klubu Stara Przepompownia jest wielu zagorzałych kibiców futbolu, a więc szykujemy dla Was moc piłkarskich atrakcji. Jeśli jesteście ciekawi kiedy i w jakich okolicznościach będziecie mogli razem z nami oglądać najlepsze piłkarskie reprezentacje, to koniecznie sprawdźcie klubowy kalendarz!

14.06 – Rosja vs Arabia Saudyjska godz. 17:00

Startujemy od samego początku meczem otwarcia turnieju. W pierwszym pojedynku na rosyjskich mistrzostwach gospodarze mundialu zmierzą się z reprezentantami Arabii Saudyjskiej. Zapraszamy Was do naszego klub na wspólne oglądanie tego starcia, a także na piwny wieczór przy barze.

15.06 – Portugalia vs Hiszpania godz. 20:00

Jeden z najciekawszych pojedynków fazy grupowej już drugiego dnia turnieju. I ten mecz także pokażemy Wam w Starej Przepompowni. Drużyna Hiszpanii po zawirowaniach z trenerem będzie chciała wiele udowodnić, ale Portugalia z Cristiano Ronaldo z pewnością poprzeczkę zawiesi wysoko.

Transmisja odbędzie się przy okazji imprezy Projekt Disco.

16.06 – Chorwacja vs Nigeria godz. 21:00

Pierwsza mundialowa sobota to kilka ciekawych pojedynków, a my zaprezentujemy Wam wieczorny mecz Chorwacji z Nigerią. Dla obu ekip otwarcie mistrzostw może być kluczowe, bowiem w grupie rywalizują z Argentyną i groźną Islandią. Kto wyjdzie lepszy z tego starcia? Przekonamy się już w sobotni wieczór.

Transmisja odbędzie się przy okazji imprezy Sensual Night.

17.06 – Niemcy vs Meksyk godz. 17:00

W niedzielę szykujemy podwójną dawkę piłkarskich emocji. Zaczynamy o 17:00 spotkaniem grupy F. Zawsze groźni Niemcy kontra nieobliczalna drużyna Meksyku. Mówi się, że nasi zachodni sąsiedzi są drużyną turniejową. Czy już w pierwszym spotkaniu na MŚ 2018 potwierdzą tę teorię? Może będzie jakaś niespodzianka? Przekonajmy się o tym razem!

17.06 – Brazylia vs Szwajcaria godz. 20:00

Jedni z faworytów do wygrania całego turnieju swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę. Brazylijczycy liczą na rewanż za nieudane mistrzostwa we własnym kraju, a na ich drodze na początku staną Helweci. Koniec tygodnia, to tak naprawdę dopiero początek piłkarskich emocji. I dlatego również zapraszamy do gitarowego baru w Klubie Stara Przepompownia na wspólne kibicowanie.

19.06 – POLSKA vs Senegal godz. 17:00

Na ten dzień czekają wszyscy kibice, na ten dzień czeka cała Polska. I ten dzień również warto spędzić w Klubie Stara Przepompownia! Biało-czerwoni rozpoczynają walkę w meczu z Senegalem. Najprawdopodobniej jeszcze bez Kamila Glika, ale z Robertem Lewandowskim i resztą orłów Adama Nawałki. Stwórzmy razem atmosferę godną sukcesów polskiej kadry i wspólnie kibicujmy polskiej Reprezentacji we wtorek.

19.06 – Rosja vs Egipt godz. 20:00

Po meczu Polski z Senegalem nie rozchodźcie się do domów. Przy wspólnym omawianiu starcia naszej kadry będziecie mogli obejrzeć kolejny tego dnia pojedynek na Mundialu. Tym razem gospodarze – Rosjanie – podejmą Egipt. Czy Momo Salah wybije Sbornej z głowy grę w kolejnej fazie? Może niesieni dopingiem trybun Rosjanie zwyciężą? Przekonamy się we wtorek.

21.06 – Dania vs Australia godz. 17:00 (ogródek)

Tym razem na otwartym powietrzu zapraszamy na mecz Dania kontra Australia. Skandynawska myśl szkoleniowa stanie naprzeciwko Kangurom, którzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Świeże powietrze, zimne piwko i z pewnością gorąca atmosfera piłkarskiego święta. Tak zapowiada się ten dzień, który możecie spędzić przy dobrych meczach.

21.06 – Argentyna vs Chorwacja godz. 20:00 (ogródek)

Tak, nie pomyliliśmy się. Meczach – albowiem tym razem także kibicujemy podwójnie. Drugim starciem tego dnia będzie mecz Argentyny z Chorwacją. Liczymy na zacięty bój i popisy gry takich magików jak Messi czy Modrić. Zapowiada się piłkarska uczta w ogródku Klubu Stara Przepompownia.

22.06 – Serbia vs Szwajcaria godz. 20:00 (ogródek)

Znów spotkamy się w piwnym ogródku Klubu Stara Przepompownia, by wspólnie delektować się kolejnym dniem piłkarskiego święta. Piątkowy wieczór – czyli początek weekendu – to idealny czas na odprężenie, a jeśli dołożymy do tego Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, to czegóż można chcieć więcej?

Po meczu zapraszamy na imprezę urodzinową w Klubie Stara Przepompownia. II Urodziny Klubu, a na scenie zespół OK.NO!

23.06 – Niemcy vs Szwecja godz. 20:00

I kolejne starcie dwóch drużyn z Europy podczas fazy grupowej rosyjskiego Mundialu. Aktualni mistrzowie – Niemcy, kontra grający konsekwentnie i skutecznie Szwedzi. Zapowiada się prawdziwa uczta i my również zapraszamy do oglądania tego meczu przy naszym gitarowym barze w Klubie Star Przepompownia.

Transmisji towarzyszy kolejny dzień II Urodzin Klubu. Tym razem impreza Rytual „Noc Ognia”.

24.06 – POLSKA vs Kolumbia godz. 20:00

I na koniec kolejnego tygodnia drugi mecz Polaków! Tym razem zmierzymy się z Kolumbią. Dla wielu, to najciekawiej zapowiadający się pojedynek w grupie, w której grają biało-czerwoni. Może to być również kluczowy mecz w kontekście awansu do dalszej fazy. Co tu dużo mówić – razem wspieramy biało-czerwonych głośnym dopingiem!!!

Przed meczem zapraszamy na zwieńczenie II Urodzin Klubu. Koncert Jana Ptaszyna Wróblewskiego.

 

O KOLEJNYCH TRANSMISJACH BĘDZIEMY WAS INFORMOWAĆ.