Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 lipiec 2017

Muzyczne propozycje na najbliższe dni

Przed nami kolejny weekend, a wraz z nim szansa na odreagowanie trudów tygodnia i ucieczkę w zabawę przy dobrej muzyce. Piątek, sobota i niedziela – każdy dzień będzie zupełnie innym, każdy będzie wyjątkowy. Czy wiecie już co będzie działo się w Klubie Stara Przepompownia w najbliższych dniach? Jeśli nie, to koniecznie musicie nadrobić!

^^^^^^^^^^^

PIĄTEK

Po raz kolejny zapraszamy na cykl Swee. Tym razem wieczór poprowadzą dla Was – Tony Handle, Matt Bogucki oraz Longer. Rezydenci i stali bywalcy popularnych klubów, a także znawcy elektronicznych dźwięków. Podczas ich setów nie wysiedzicie na miejscach. Swee to imprezy dla wielbicieli lekkiej, klubowej muzyki. Znajdziecie tu zarówno ciepłe elektroniczne kawałki, jak i houseowy vibe bijący z głośników. Uśmiech i pozytywna energia to znaki rozpoznawcze tego cyklu.

Start: 21:00

Bilety: 10/20 zł

…………………………..

SOBOTA

Jesteście gotowi na gorącą imprezę? Powraca cykl Latino Fever! Jeden z ulubionym punktów imprezowych naszych gości, znów rozkręci sobotnie party w Klubie Stara Przepompownia. Będą pokazy tańca, będzie nauka podstawowych kroków salsy. I to oczywiście nie wszystko. Na piątą odsłonę przygotowaliśmy kilka niespodzianek, a to wszystko byście znów zostali z nami do samego rana. Latino Fever edycja nr 5 nadciąga wielkimi krokami.

Start: 21:00

Bilety: 15/20 zł

UWAGA!!! Przed imprezą wszystkich fanów speedwaya zapraszamy, na wspólne oglądanie Finału Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Początek transmisji o 18:30!

…………………………..

NIEDZIELA

Tydzień zakończymy koncertowo. Tym razem na niedzielny chillout zaprasza muzyczny duet Tomas Diaz oraz Mauricio Nader. Będzie to występ w ramach trasy koncertowej „Stick and Bass European Tour 2017 – Concert of Chapman Stick and Electric Bass”. Dla wielbicieli dobrej muzyki – pozycja obowiązkowa. Dla chcących wyluzować się przed nadchodzącym tygodniem – propozycja jak najbardziej godna polecenia.

Start: 20:00

…………………………..

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia