Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 wrzesień 2020

Muzyczny początek jesieni

Wchodzimy w złotą jesień muzyczną w Klubie Stara Przepompownia. Na weekend przygotowaliśmy dla Was dwie taneczne imprezy oraz koncert. Będzie z pewnością różnorodnie i każdy znajdzie coś dla siebie. Co Wy na to? Wpadacie bawić się z nami w ten weekend?

PIĄTEK, 25. WRZEŚNIA – JUST HOUSE VOL. 7 BY MCCARPNEY

W piątek wracamy do przyjemnego rytmu house. Klimaty house, nu disco i deep house zaserwuje Wam nasz rezydent, McCarpney. To już kolejna odsłona tego projektu i kolejny weekend z muzyką house w roli w głównej w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie. Wszystko w odpowiedzi na muzyczne zainteresowania naszych gości.

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was ofertę specjalną. Jeśli dołączycie do naszego imprezowego wydarzenia na FB to do 23:00 wstęp na imprezę nie kosztuje Was zupełnie nic! Warto się zapisać, warto zjawić się w Klubie Stara Przepompownia. Będzie się działo!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 15 PLN / do 23:00 lista z FB za FREE!!!

SOBOTA, 26. WRZEŚNIA – BACK TO THE 00’S VOL. 15 BY PAN MUSZKA

W sobotę znów wsiadamy do wehikułu czasu. Po raz 15 odpalamy Back To The 00’s. Tym razem gospodarzem wieczoru będzie niezastąpiony Pan Muszka. Zagra dla Was największe hity z początku XX wieku. Bez względu na gatunek muzyczny, ale zawsze tanecznie i w imprezowym klimacie. Wiecie, że niektóre z naszych sobotnich hitów skończyły już 20 lat?!

Jeśli chcecie wrócić do klimatu dawnych imprez i na moment oderwać się od obecnej rzeczywistości – to z pewnością sobota została skrojona właśnie z myślą o Was. Szukajcie promocji na gitarowym barze i bawcie się razem z nami.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 30 PLN

NIEDZIELA, 27. WRZEŚNIA – GEDZ W STAREJ PRZEPOMPOWNI

Tydzień zakończymy koncertowo. Kolejna gratka dla wszystkich fanów rapu w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem odwiedzi nas GEDZ, który wyruszył w solową trasę koncertową. Nie zabraknie największych hitów rapera, będzie okazja by dobrze się pobujać i dać z siebie trochę energii przy okazji ładując baterie na nowy tydzień.

Support zagrają dobrze znani VALLY oraz Sigma NGWM. Szykuje się konkretne uderzenie i jeśli jesteście miłośnikami rapowej sceny, to nie może Was zabraknąć w niedzielę!

  • Start: 19:00
  • Bilety: 35 / 40 / 45 PLN

Pamiętajcie o stosowaniu się do zasad rygoru sanitarnego. Bawmy się dobrze i bezpiecznie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia