Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 wrzesień 2020

Muzyczny początek września w Klubie Stara Przepompownia

To musiało się tak skończyć… niestety minęły już wakacje 2020. Jednak nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło! W Klubie Stara Przepompownia nadal nie zwalniamy tempa i szykujemy dla Was najlepsze, muzyczne party mogące choć trochę osłodzić zbliżającą się jesień. Sprawdźcie co przygotowaliśmy na pierwszy weekend września!

PIĄTEK, 4. WRZEŚNIA – BLACK FRIDAY BY CZAPA

Na początek weekendu proponujemy trochę czarnych rytmów. Najlepsze brzmienie rytmów RnB, Rap  czy Funk zmiksowane z kawałkami w stylu G-House. To wszystko szykuje dla Was nasz specjalista od czarnej muzy – DJ Czapa. Piątkowa noc to sporo wyjątkowych propozycji na barze. Przygotowaliśmy dla Was sporo promocji, a więc bądźcie czujni i korzystajcie z wyjątkowej oferty jaką dla Was mamy.

Jeśli już pierwszy weekend września sprawił, że złapaliście wczesnojesiennego doła to warto wpadać do Starej Przepompowni i poprawić sobie nastrój. My cały czas żyjemy jeszcze letnim klimatem! Przy okazji warto wiedzieć – na piątkowe party wejdziecie zupełnie za FREE!!!

  • Start: 21:00
  • Bilety: FREE!

SOBOTA, 5. WRZEŚNIA – CLASSIC HOUSE BY DR HIGH

W sobotę nieco zmieniamy styl. Tym razem muzyka house będzie klimatem przewodnim zabawy w Klubie Stara Przepompownia. Przyjemny chillout zapewni niezawodny Dr High, a więc kolejny z rezydentów naszego klubu! Szykujcie się na najprzyjemniejsze brzmienie na początek września. Nie może Was zabraknąć razem z nami.

Wiemy, że część z Was woli imprezować w soboty i nie mamy zamiaru Was z tego powodu dyskryminować! I dlatego w sobotę także odpalamy promocje na barze i zapraszamy Was w nasze klubowe progi zupełnie za FREE!

  • Start: 21:00
  • Bilety: FREE!

Imprezowy weekend w Klubie Stara Przepompownia odbędzie się w klimacie Food & Music, a więc we współpracy z restauracją Trzy Światy szykujemy dla Was nie tylko dobrą muzykę ale i pyszne jedzenie.

Pamiętajcie o stosowaniu się do zasad rygoru sanitarnego. Bawmy się dobrze i bezpiecznie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia