Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 lipiec 2018

Muzyczny powrót do początku XXI wieku w sobotę!

Klub Stara Przepompownia proponuje Wam kolejną, muzyczną podróż w czasie. Tym razem sprawdzimy co trzęsło radiowymi ramówkami, muzycznymi telewizjami oraz najlepszymi imprezami na przełomie wieków, a to wszystko za sprawą Back to the 00’s!!! Cofamy się zatem o lat kilka i kilkanaście by przypomnieć sobie największe klasyki z tamtego okresu. Za sterami nasz rezydent DJ kRis, a do przeszłości ruszymy w sobotę o godzinie 21:00.

Wydaje się jakby to było wczoraj, no najdalej kilka tygodni temu – a jednak! Rok 2000, to już blisko dwie dekady upływającego czasu. My jednak nadal czujemy się równie młodzi i równie spragnieni dobrej zabawy jak wtedy, a więc na parę godzin przeniesiemy się do pierwszej dekady tego tysiąclecia i rozgrzejemy parkiet do czerwoności. Pamiętacie jeszcze rapowe hity od 50 Centa czy Eminema? Kto bujał się pod piosenki wyśpiewane przez Shakirę i Lady Gagę? To zaledwie ułamek tego, co usłyszycie w Klubie Stara Przepompownia w najbliższą sobotę.

Wracaliśmy już do lat 90 ubiegłego wieku, ale przecież wielu z nas doskonale pamięta zabawy już po roku 2000 i właśnie w tych latach szuka swoich najlepszych wspomnień. Specjalnie dla Was odpalamy zatem nasz wspominkowo-imprezowy wieczór, który pełen będzie uśmiechu i dobrej muzyki. Za to odpowiedzialny będzie nasz gospodarz – DJ kRis, który już skrupulatnie przegląda płyty z młodości by nie pominąć żadnego znaczącego hitu. Ojj będzie się działo, a to wszystko jak zawsze w wyjątkowym miejscu jakim jest Klub Stara Przepompownia.

Pamiętajcie także, że chwile odpoczynku i orzeźwiające drinki czekają na Was przy gitarowym barze, a także w letnim ogródku. Lato rozkręciło się na dobre, a więc wizyty w tych punktach Starej Przepompowni są więcej niż wskazane 😉

Start:

Sobota, 28 lipca, godz. 21:00

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl